Deltagere til HIK Jule Cup

Hellerup Idræts Klub byder igen til indendørsstævne mellem jul og nytår i Maglegårdshallen. Som tidligere år er fokus på spilletid og udvikling, hvorfor der ikke føres en officiel stilling og ikke udråbes en samlet vinder. Alle hold får således 4-5 kampe.

U6 (2010)  | -  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 - Tigre B Logo B1903 B1903
B1903 Løver Logo B1903 B1903
BK Friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 Logo FA 2000 FA 2000
Gilleleje B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kastrup boldklub 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Vanløse IF C Logo Vanløse IF Vanløse IF

U7 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
FBI A Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FC Holte 1 A Logo FC Holte FC Holte
fremad amager vestas A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 3 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup A A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub

U7 (2009) B/C  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 11.30-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Øst 1 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Øst 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 1 Logo B1903 B1903
B1903 2 Logo B1903 B1903
B1903 3 Logo B1903 B1903
B1903 4 Logo B1903 B1903
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Holte 2 C Logo FC Holte FC Holte
fremad amager Dpe transport B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Gladsaxe Hero 1 B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gladsaxe Hero 2 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
GVI C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK 5 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup B 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup B2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8 (2008) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag kl. 10.30-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 Emil A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndbyerne blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyerne gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hekla Kyoto A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK 08 A A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U8 (2008) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag kl. 08.30-10.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla United B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Team Navidoc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 (2007) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag kl. 12.30-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort A Logo B1903 B1903
Bk Friheden 1 A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FIX 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fix
HIK 07 A A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Husum A Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U9 (2007) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag kl. 14.30-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid B Logo B1903 B1903
B93TT B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Blovstrød IF B Logo Blovstrød Idrætsforening Blovstrød Idrætsforening
Hornbæk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U9 (2007) C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag kl. 16.30-18.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
B82-2 C Logo B82 Virum B82 Virum
Blovstrød IF C Logo Blovstrød Idrætsforening Blovstrød Idrætsforening
Hornbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: Maglegårdshallen (HIK)
Adresse: Bregnegårdsvej 25
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 06-12-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter