Deltagere til Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8?

3 mands Pige medalje stævne for U6 (20010/ 2011), U7 (2009/2010) og U8 (2008/2009)

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 piger (2010/2011)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby blå Logo Brøndby IF Brøndby IF
ffk musene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
JIK C Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Orient Logo Orient GIF Orient GIF
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7 piger (2009/2010)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby gul Logo Brøndby IF Brøndby IF
ffk Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
ffk Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
LSF Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Sengeløse piger 1 B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vindinge IF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

U8 piger (2008/2009)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF-U8 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Diva'erne A Logo Farum boldklub Farum boldklub
FBs piger Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI -2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
JIK B Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Køge Boldklub B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Sengeløse piger 1 B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse Hallen
Adresse: Spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 09-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter