Deltagere til Vestjysk bank cup Harboøre 2015

Så er vestjysk bank og Harboøre if. klar med årets stævne i Harboøre, håber at se mange af jer igen. Igen i år med masser af fine præmier fra Hummel. Mangler 2 u 16 DR hold alle andre rækker er fyldt op Ring 24821845 for et godt tilbud

u 13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 12-15

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold Piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lemvig GF 1 U12 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Lemvig GF 2 U12 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
LGF 2 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup U-12 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK Team Heden & Fjorden B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Spjald pigerne A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

u 14 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording B Logo Bording IF Bording IF
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 A Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 3 B Logo Brande IF Brande IF
Harboøre If B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
lgf 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Rif's drenge A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
rlk B Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
Talenterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Total Tingstrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u 14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold Piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bording 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording 2 B Logo Bording IF Bording IF
Harboøre/Thyborøn 1 B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Harboøre/thyborøn 2 B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Koldby Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Spar Nords Piger B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Spjald B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

u 15 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 1 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
EMR A Logo Ikast FS Ikast FS
FC Smerten B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HB 15 B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Lemvig GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig Gf
LGF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig Gf
Nillers drenge A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
rlk C Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
Roslev IK B Logo Roslev IK Roslev IK
skjern bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
Volkswagen Holstebro Tang Biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u 15 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Harboøre/Thyborøn IF B Logo Harboøre If Harboøre If
Lgf 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU B Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RLK
TEAM 10 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
TEAM 10 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

u 16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Blå Mænd Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Blå Mænd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DSB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fars glade grise C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
RG Seasight B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
spurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
struer B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Under Uret B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u 17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC punani B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Harboøre If B Logo Harboøre IF Harboøre IF

u 17/u18 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bacons damer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Rollespillerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team AB indors B Logo Harboøre IF Harboøre IF

u13 drenge  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIK-GNIF 1 A Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
BIK-GNIF 2 A Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
BIK-GNIF 3 C Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 3 C Logo Bording IF Bording IF
Damkjær Sko A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lgf 3 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RIF 3 B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Ringkøbing IF hold 4 C Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
RLK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RLK
RLK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RLK
SHN-Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Struer Boldklub 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
TIM C Logo TIM GIF TIM GIF

Arrangør: Harboøre IF
Sted: harboøre centeret
Adresse: lemvigvej 9
Postnr: 7673
By: harboøre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 10-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter