Deltagere til Super Brugsen OK stævne

Ledøje-Smørum fodbold afholder Super Brugsen / OK mini cup indendørsstævne søndag d. 22/11-2015 for de yngste U6, U7 og U8.

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
"Vi elsker fodbold" C Logo Nødebo IF Nødebo IF
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

U7  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
De sejeste Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ejby IF 68 B Logo Ejby IF 68 Ejby IF 68
FBI Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FFB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Fremad Valby 1 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 2 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 3 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Husum 1 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Messi Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kfum Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
KGB Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
krudtuglerne Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
Rosenhøj 1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sengeløse Piger B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse piger 2 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Team Navidoc A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
e-takeaway.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Skjolderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje Smørum Idrætscenter haller
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 11-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter