Deltagere til BMK CUP - DJS

Indendørsstævne med plads til bredden og gode præmier. BMK Cup afvikles den sidste weekend i Januar og den første i februar. Stævnet afvikles i Møldrup Hallen. Der spilles i rækkerne fra og med U6 og til U15/senior

Senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 5. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
FLUIF B Logo FLUIF FLUIF
FLUIF 2 C Logo FLUIF FLUIF
HBI B Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Rita's Morgan tøser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Senior  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Vildheden B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Blue Water Shipping A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Prügelknabe IK
FC Loverboys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Lømmel B Logo Sallingsund fc Sallingsund fc
FC Orkerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fri Bikeshop Aalestrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvik IF
Goal Station B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gutz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mtif
Intersport Hobro & Dania trucking A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lefilix.com Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MTIF 2 B Logo Møldrup Tostrup Idrætsforening Møldrup Tostrup Idrætsforening
Partner Biler B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Philbert Entreprise B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportmaster Brande Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Transylvania C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
Under Uret Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VFF old boys B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg B67 A Logo Viborg B67 Viborg B67

U10 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
De kvikke drenge B Logo Aalestrup if Aalestrup if
De seje knægte C Logo Skive IK Skive IK
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 3 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Stoholm if C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Superboys B Logo Skive IK Skive IK
VFF 3 C Logo Viborg FF Viborg FF
VFF1 A Logo Viborg FF Viborg FF
VFF2 B Logo Viborg FF Viborg FF
VFF4 C Logo Viborg FF Viborg FF

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
FarsøPigerne 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FarsøPigerne 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OIF
power pigerne C Logo aalestrup if aalestrup if
Thisted FC Logo Thisted FC Thisted FC

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold B Logo Skive IK Skive IK
BMK3 B Logo bmk 90 bmk 90
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
SIK Viborg B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sills drenge 1 B Logo Bording IF Bording IF
Sills drenge 2 B Logo Bording IF Bording IF
SUB88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Aalestrup IF B Logo Aalestrup if Aalestrup if

U11 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK1 C Logo BMK 90 BMK 90
BMK2 B Logo bmk 90 bmk 90
onsild C Logo Onsild IF Onsild IF
Overlund GF C Logo Overlund GF Overlund GF
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 C Logo BMK 90 BMK 90
Klejtrup Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub

U11 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
OGF Tøserne Logo Overlund GF Overlund GF
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Klejtrups drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup boldklub
TVS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet tvs

U12 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90

U12 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
bmk90 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet bmk90
Db C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Db B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
IK Rosendal C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Spjald Pigerne B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 7. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
bmk90 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet bmk90
NUGF C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
VH08 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
Langå IK 1 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
TVS1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U13 drenge  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
Bording IF 1 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 3 C Logo Bording IF Bording IF
BT/SVIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
BT/SVIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Fuik C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Ommersyssel IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havndal-Udbyneder Idræftsforen
Sub 88 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
TVS2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U14 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 31. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 C Logo BMK 90 BMK 90

U14 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 31. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldmongolerne B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Terminators B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejlby Vikings B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejlby Vikings B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 31. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
BTSVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Klejtrup Boldklub 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
Klejtrup Boldklub 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub

U14 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 31. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Sallingsund fc B Logo Sallingsund fc Sallingsund fc
Aalborg kfum 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Aalborg kfum 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalestrup IF 1 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aalestrup IF 2 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U15 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 C Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Gl. Ullits FC C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Skørping Drengene 1 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping Drengene 2 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
SUB 88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U15 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 5. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Rebild B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SUB88 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
SUB88 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88

U15 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 5. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk C Logo bmk 90 bmk 90

U16 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
Dremteam C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sallingsund fc B Logo Sallingsund fc Sallingsund fc
Samsøgade United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sweaty FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
TVS 1 - Frederiks drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
TVS 2 - Frederiks drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport

U17 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
2000 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden

U6 (3 bold)  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
BMK90, Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 3 B Logo Hobro IK Hobro IK
Houlkær Logo Houlkær IF Houlkær IF
Resen drengene Logo Skive IK Skive IK
Resen drengene Logo Skive IK Skive IK
Resen drengene Logo Skive IK Skive IK
Stoholm C Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U7 (3 bold)  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
BMK90 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK90
Egeris drengene 1 B Logo Skive ik Skive ik
Egeris drengene 2 B Logo Skive ik Skive ik
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Resen Logo Skive ik Skive ik
Rødding Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tvs
Skals/borup 1 A Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Skals/borup 2 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Skals/borup 3 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U8 (3 bold)  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
GIF C Logo Gudumholm IF Gudumholm IF
John's Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted IF
LKB 1 A Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB 2 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB 3 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Løgstrup 1 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 2 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 3 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Aalestrup IF 1 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
Aalestrup IF 2 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U9 drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 6. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Egeris drengene 1 B Logo Skive IK Skive IK
Egeris drengene 2 B Logo Skive IK Skive IK
Gug 1 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Klejtrup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
Overlund Stars Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund stjernerne Logo Overlund GF Overlund GF
Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 Logo Skive IK Skive IK
SUB 88 1 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 2 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

Arrangør: BMK 90
Sted: Møldrup Hallen
Adresse: Rugvænget 2
Postnr: 9632
By: Møldrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 20-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter