Deltagere til Danske Bank Cup

Danske Bank Cup For 32.Gang I weekenden 27/28-29. November 2015

U-10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hbv sydthy 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Ringkøbing IF A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Team Jensen Solfilm A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF

U-10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Borbjerg B Logo Borbjerg GU Borbjerg GU
Hbv sydthy 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Hhv sydthy 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Måbjerg if B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Thisted 1 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted 2 B Logo Thisted FC Thisted FC
Top Gun Logo fluif fluif

U-10/11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Sydthy 1 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
HBV Sydthy 2 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Lemvig GF B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Skødstrup Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TFC 1 B Logo Thisted FC Thisted FC
TFC 2 B Logo Thisted FC Thisted FC
TFC 3 B Logo Thisted FC Thisted FC
TFC 4 B Logo Thisted FC Thisted FC

U-11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Manchester United A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening

U-11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Sydthy 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBV Sydthy
HBV Sydthy 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBV Sydthy
Hbv sydthy u10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
KHIF 1 B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
KHIF 2 C Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Nors 1 B Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
TFC 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TFC 2 Logo Thisted FC Thisted FC
TFC 3 Logo Thisted FC Thisted FC
Østerild-sennels B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
olehansen.dk A Logo holstebro boldklub holstebro boldklub
Snejbjerg A Logo Snejbjerg SG&I Snejbjerg SG&I
Thisted FC 1 A Logo Thisted FC Thisted FC

U-12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hanstholm IF U12 B Logo Hanstholm Idrætsforening Hanstholm Idrætsforening
Hbv 1 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Hbv 1 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Lemvig GF B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Madsen Optik B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Team Aksel B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Team Lauridsen B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
TFC 3 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC 2 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC 3 B Logo Thisted FC Thisted FC

U-12/13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hurup IF B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
LGF 1 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup/Spjald A Logo Mejrup GU Mejrup GU

U-13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Damkjær Sko A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
FHIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frøstrup Hannæs IF
Team Nordvestjysk Elservice A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frøstrup Hannæs IF
HBV Sydthy C Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
KHIF B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
TFC-drengene B Logo Thisted FC Thisted FC
TFC-drengene 2 B Logo Thisted FC Thisted FC

U-14 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Sydthy 1 A Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Thy/mors indoor A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundby Mors

U-14 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start Fredag fra ca.16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Sydthy 2 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
KHIF B Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Klinkby B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Talenterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thisted Øst B Logo Thisted FC Thisted FC

U-14/15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Start Fredag fra ca.16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
FLUIF B Logo FLUIF FLUIF
Koldby Hørdum IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Koldby hørsum if
Sjørring BK C Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
tøserne fra hbv Logo Vestervig - Agger Idrætsforening Vestervig - Agger Idrætsforening

U-15 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Mona's drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Nillers drenge A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Sjørrings rødder A Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
Thisted FC Logo Thisted FC Thisted FC

U-15 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
DemDeAndreIkkeVilLegeMed B Logo Thisted FC Thisted FC
HB 15 B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
HBV Sydthy 1 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
HBV Sydthy 2 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Sjørring drengene B Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
Sjørrings bisser B Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub

U-16/17 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
3. Halvleg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Drengene fra Landsbyen A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
HBV Sydthy 1 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Mor's drenge A Logo Thisted fc Thisted fc
Skyum A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-16/17 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BCV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Børnecenter Vestervig
HBV Sydthy 1 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
HBV Sydthy 2 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
HBV Sydthy 3 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Nordvestmors 2 B Logo Nordvestmors Boldklub Nordvestmors Boldklub
Nors bk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nors bk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Norvestmors 1 B Logo Nordvestmors Boldklub Nordvestmors Boldklub
Thys hyrder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-16/17 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
"John's engle" Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
de stærke piger fra hbv Logo Vestervig - Agger Idrætsforening Vestervig - Agger Idrætsforening

U-6 Drenge & Piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hurup 1 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Hurup 2 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Nors Bk B Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs

U-7 Drenge & Piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hurup IF C Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Hurup IF 2 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Hurup IF 3 B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Nif 1 B Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
Nif 2 Logo Nykøbing Mors IF Nykøbing Mors IF
TFC B Logo Thisted FC Thisted FC

U-8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Drengene fra Landsbyen A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Hurup 1 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Hurup 2 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Hurup If 3 Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Nors B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nors Boldklub
Nors B - 2 Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Sjørring BK B Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
thisted fc A Logo Thisted FC Thisted FC

U-8/9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV Sydthy B Logo Hurup Idrætsforening Hurup Idrætsforening
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC

U-9 Drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GNIF C Logo Gudum Nissum Idrætsforening Gudum Nissum Idrætsforening
Hillerslev IF C Logo Hillerslev IF Hillerslev IF
Nors BK B Logo Nors Boldklubs Nors Boldklubs
Sjørring 1 B Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
Sjørring 2 C Logo Sjørring Boldklub Sjørring Boldklub
Sydthy Boldklub B Logo Sydthy Boldklub Sydthy Boldklub
Sydthy Boldklub 2. C Logo Sydthy Boldklub Sydthy Boldklub
Thisted 1 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted 2 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted 3 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted 4 B Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted 5 B Logo Thisted FC Thisted FC

Arrangør: Hurup Idrætsforening
Sted: Hurup Hallerne
Adresse: Idrætsvej 7
Postnr: 7760
By: Hurup Thy
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 21-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter