Deltagere til TPI REMA1000 CUP 2016

FYNS største åbne stævne for alle. Afholdes 15-17 og 22-24 januar 2016. I U8-U15 går alle videre til A+B slutspil. Sidste år deltog mere end 400 hold. Spilledato + ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange. Mulighed for overnatning og bespisning.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16.01 kl. 11-18

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø A Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
brenderup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brenderup
Dalum All Stars B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum legenderne A Logo Dalum IF Dalum IF
Dippedutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FCS 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Holmens Sønner C Logo Dalby IF Dalby IF
Marienlyst piger A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Morud IF A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
OB Sort Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Signes Drenge B Logo Korup if Korup if
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 B Logo Strib IF Strib IF
Team N/V A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Team SmukBold B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Tommerup A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
UIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
UIF 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U10 piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17.01 kl. 9-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Bogense Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
KRFK C Logo KRFK KRFK
Lund if B Logo Lund If Lund If
Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Middelfart B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Oks C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Søhus stige C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søhus
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Ubberud IF A Logo Ubberud IF Ubberud IF
Årslev pigerne A Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

36 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17.01 kl. 11-18

Holdnavn Niv Logo Klub
AS huse Oksbøl A Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
BBB1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bredballe 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe 3 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby IF C Logo Dalby IF Dalby IF
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 Logo Dalum IF Dalum IF
De blå fra Middelfart B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
FC Grejsdalen A Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Franks Drenge. B Logo Korup if Korup if
INTERSPORT VEJLE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Privat
KB 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KB1 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Middelfart G & BK C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud IF A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 1 A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OB 1 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OKS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tommerup A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
Tpi 1 A Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
Tpi 2 B Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
Tpi 3 B Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
Tpi 4 C Logo Tarup paarup if Tarup paarup if
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Tåsinge 1 A Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber
Tåsinge 2 B Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber
Tåsinge 3 C Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber

U11 piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24.01 kl. 13-17

Holdnavn Niv Logo Klub
BM2 A Logo boldklubben marienlyst boldklubben marienlyst
Løjt piger A Logo Løjt IF Løjt IF
Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
MG&BK 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 2 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 4 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud IF A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Otteruppigerne C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sub ullerslev C Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 drenge  | Herrer/Drenge

40 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23.01 kl. 08-15

Holdnavn Niv Logo Klub
ANDRUP IF A Logo Andrup IF Andrup IF
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Dalby IF B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalby IF C Logo Dalby IF Dalby IF
Dalumm IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Haderslev FK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Himmelev-Veddelev 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
IF Skjold Birkerød 1 A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
IF Skjold Birkerød 2 A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
KB 1 A Logo FC København FC København
KB 2 A Logo FC København FC København
Kerteminde BK Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kolding if 1 A Logo Kolding IF Kolding IF
Kolding IF 2 B Logo Kolding IF Kolding IF
Lido Fitness A Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Marienlyst 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Randers Freja 1 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Sanderum 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sundby 1 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby 2 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
SUNDBY 3 Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tommerup BK A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI 1 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tpi 5 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 piger  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17.01 kl. 10-14

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI 2 piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BPI C BPI Logo ukendt af Staevner.dk BPI
EGB A Logo Ejby IK Ejby IK
Marienlyst B Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Marienlyst Marienlyst
Næsby boldklub A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Otteruptøserne C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Pankas Sporty Girls A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib IF A Logo Strib If Strib If
søhusstige C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
TPI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Ubberud IF C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Årslev BK 1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Årslev BK 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U13 drenge  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24.01 kl. 14-20

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 A Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B-Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BM Gul A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM Hvid B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM Lyseblå A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Fjordager A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Gauerslund IF A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
HPTI 1 Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Korup 2 Logo Korup IF Korup IF
Korup IF B Logo Korup IF Korup IF
KR70 - 1 B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
KR70 - 2 B Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
Middelfart 1 A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 3 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 6 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI-1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI-2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI-3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI-4 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI-5 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Årup A Logo Aarup Boldklub Aarup Boldklub

U13 piger  | Kvinder/Piger

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16.01 kl. 15-19

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB B Logo Ejby IK Ejby IK
Hold Thomas Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
KB Tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolding B
Kerteminde 1 A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Marienlyst 1 A Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Middelfart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart G&BK
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby boldklub A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Ubberud IF C Logo Ubberud IF Ubberud IF
årslev U13 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Årslev Boldklub

U14 drenge  | Herrer/Drenge

39 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17.01 kl. 14-20

Holdnavn Niv Logo Klub
All Black A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Assens FC 1 A Logo Assens FC Assens FC
Assens FC 2 B Logo Assens FC Assens FC
Avista Oil Horsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Copacabana A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
De blå mænd A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
FC Frede A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Multiwood Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Hornsyld B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
næsby 3 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby Boldklub 4 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
OKS 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
OKS 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet oks
Oles Drenge A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
R2 Active Kids Foundation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SB 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SB 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skovby GF 1 C Logo Skovby GF Skovby GF
Skovby GF 2 C Logo Skovby GF Skovby GF
Sport & Profil A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib IF 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 C Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 C Logo Strib IF Strib IF
Sture Powls Army A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet A/E fodbold
The Black Army B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
TPI - 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI - 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI - 3 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI - 4 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI - 5 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI - 6 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tårup IF 1 B Logo Tårup IF Tårup IF
Tårup IF 2 B Logo Tårup IF Tårup IF

U14 piger  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16.01 kl. 16-21

Holdnavn Niv Logo Klub
B,73 Slagelse 2002 pigerne A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Bramming Boldklub B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Hatting/Torsted Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
JM Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Morud 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
SSH1 A Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
SSH2 A Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
SSH3 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
SSH4 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Team2002 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Østbasen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbasen
Østbasen 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbasen

U15 drenge  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23.01 kl. 16-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens FC A Logo Assens FC Assens FC
Blue Birds A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Dalum Blå A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Grøn A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Rød A Logo Dalum IF Dalum IF
Dream Team A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EMR A Logo Ikast FS Ikast FS
FC FIFA B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
FC Panna Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Privat
FC Purnarnii A Logo FC Fredericia FC Fredericia
home Tarup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Kerteminde BK Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Korupbanden B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Morud 1 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud A B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby Drengene B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Odense KFUM Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Otterup A Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Pap, emballage & display A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Sport 24 Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sønderborg- Ungdomsskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team FST A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Nykredit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Traepillerfyn.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved
Ukendt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Østbasen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbasen
ØSVN Spurs B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U15 piger  | Kvinder/Piger

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 22.01 kl. 18-22

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
De blå. B Logo Brenderup IF Brenderup IF
Fredericia Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fredericia Q
FUN GIRLS B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Hansen Textile B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Kolding Q U15 A Logo KoldingQ KoldingQ
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
NIK 1 B Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
NIK 2 B Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
NÆSBY ROVERS B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
NÆSBY United A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB Blå A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB Sort A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Orange B Logo Brenderup IF Brenderup IF
Strib B Logo Strib IF Strib IF
Strøh´s piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI

U17 drenge  | Herrer/Drenge

35 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 15.01 kl. 19-24

Holdnavn Niv Logo Klub
4 Mands-Hæren B Logo Hjemly Fri- og Efterskole Hjemly Fri- og Efterskole
Balamaerne Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bierne A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
CF NYF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
clinical.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Danika grønt A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
De 5 F´er C Logo Brenderup IF Brenderup IF
Diablos A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Dum Skunk Morud A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC APEL C Logo Nørre Aaby IK Nørre Aaby IK
FC guns A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Håndbajer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Nordfyn A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hjemly Fighters A Logo Hjemly Fri- og Efterskole Hjemly Fri- og Efterskole
Holluf reunion Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Privat
Koerne FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kaaghs Bitches A Logo Hjemly Fri- og Efterskole Hjemly Fri- og Efterskole
MB2000 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Mor Ulla's Slaver A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Næsby 16 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Onkels Disciple Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Rosenkrans og co. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
S.F.B`erne A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sparekassen Kronjylland A Logo FC Horsens FC Horsens
Tingløkke B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Towakkerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
Østbasen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbasen

U17 Piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 15.01 kl. 18-21

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens FC A Logo Assens FC Assens FC
B-E-S-T-E-M A Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Maler mester Morten Poulsen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morud IF Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Revisorgården Odense A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Rudkøbing/Bk.Sydlangeland C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK.Sydlangeland
The purples Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI håndbold C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U19 drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 22.01 kl. 19-24

Holdnavn Niv Logo Klub
Dullums deciple A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FF FC A Logo Dalum IF Dalum IF
Galácticos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mionetta Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Pure Nordic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet privat
Shifow A Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
Sønderborg- Ungdomsskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tpi 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tpi 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tpi 3 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U6 poder (3 mands)  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24.01 kl. 9-14

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dalum
Dalum 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 Logo Dalum IF Dalum IF
De små myrer C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Fraugde Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 3 A Logo Odense boldklub Odense boldklub
OB1 A Logo odense boldklub odense boldklub
OB2 A Logo odense boldklub odense boldklub
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 1 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet tpi

U7 poder (3 mands)  | Herrer/Drenge

36 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24-01 kl. 10-16

Holdnavn Niv Logo Klub
B67. 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
B67. 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 Logo Dalum IF Dalum IF
De seje C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Fjordager 1 Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 3 Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fraugde 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Fraugde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Glamsbjerg Logo Glamsbjerg IF Glamsbjerg IF
Herlufsholm A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Højby 1 Logo Højby S&G Højby S&G
Højby 2 Logo Højby S&G Højby S&G
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 1 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Pdif C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Pdif
Sanderum 1 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Søhus Stige Boldklub B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige Boldklub 2 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
TPI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 4 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Turbo drenge C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense

U8 drenge (5 mands)  | Herrer/Drenge

31 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23.01 kl. 11-18

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
De seje drenge A Logo Billund IF Billund IF
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HPTI 1 Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
II C Logo Marienlyst Marienlyst
Lemming 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Lemming 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Næsby 3 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Pdif C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Pdif
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Strib IF 1 A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Søhus Stige Boldklub C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 4 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 5 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
ubberuds drenge C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Vindinge BK B Logo Vindinge BK Vindinge BK

U9 drenge (5 mands)  | Herrer/Drenge

44 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16.01 kl. 8-14

Holdnavn Niv Logo Klub
B1913 B Logo Boldklubbben 1913 Boldklubbben 1913
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM Lilla A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bogense C Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Heltene fra Vestfalen C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Højby S&G B Logo Højby S&G Højby S&G
KB B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
KB Dreamteam C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Morud A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB Blå C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB Hvid B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB Stribet C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Odense KFUM B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skeby GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
Slagelse 1 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
SUB Sønderborg A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Søhus-Stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Tpi1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tpi2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tpi3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tpi4 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

Arrangør: Tarup Paarup IF
Sted: Paarup Hallerne
Adresse: Paarupvej 21
Postnr: 5210
By: Odense NV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 20-01-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter