Deltagere til Dybbøl Cup 2016

Broager Sparekasse - DYBBØL-CUP 2016 15-16-17 Januar. Dybbøl IU fodbold har hermed fornøjelsen at indbyde til indendørs fodboldstævne i Dybbøl Hallerne, Aabenraavej 25. 6400 Sønderborg. Tilmelding inden 23. december 2015.

Fejl  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Oldboys Herre  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Damer  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIG 1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
BIG 2 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Nordals C Logo Nord-Als Boldklub Nord-Als Boldklub
Søhus' mødre C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
AaBK U17 Piger Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

Senior Herre  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Aflyst C Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Alkoholdet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl
Bov IF A Logo BOV IF BOV IF
Marcellos C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mr. AND 's TEAM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dybbøl

U10D  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF C Logo BOV IF BOV IF
Bov IF B Logo BOV IF BOV IF
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 4 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Løjt IF 1 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Prima drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
SUB1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB2 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB3 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB4 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U10P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam 1 A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam 3 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Løjt Piger Logo Løjt IF Løjt IF
VBIF piger Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U11D  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov IF A Logo BOV IF BOV IF
Bov IF B Logo BOV IF BOV IF
BUI C Logo Broager UI Broager UI
Christiansfeld Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hørup 1 A Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Hørup 2 B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Hørup 2 B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt 1 B Logo Løjt If Løjt If
Sdbg. Fremad B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Sub 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sub 1 b B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Sub 1 c C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Tinglev IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
Tinglev IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
Tinglev IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF
Tinglev IF 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tinglev IF

U11P  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bov 1 A Logo BOV IF BOV IF
Bov 2 B Logo BOV IF BOV IF
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hørup UI B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Løjt piger 1 A Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt Piger 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
Ubberud IF Logo Ubberud IF Ubberud IF
VBIF piger B Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U12D  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 B Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 3 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BOV IF 1 A Logo BOV IF BOV IF
BOV IF 2 B Logo BOV IF BOV IF
Bramdrupdam GIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam GIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
BUI B B Logo Broager UI Broager UI
BUI C C Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Lysabild A Logo Lysabild SG Lysabild SG
SUB 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 4 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 5 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Vest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TSV Bordesholm 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
TSV Bordesholm 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
TSV Nord Harrislee B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee
TSV Nord Harrislee A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Nord Harrislee

U12P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EGB Logo Ejby IK Ejby IK
søhus stige Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U13D  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl grøn A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl hvid A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Egen B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
MIF/NSU C Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
MIF/NSU B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Sanderum Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB Sanderrum Boldklub
Sdbg. Fremad C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Skærbæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team vest
Solitwork A Logo Bredballe IF Bredballe IF
SUB A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
VBIF I B Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening
VBIF II B Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U13P  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 3 (U12) B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FC Horsens Tøserne A Logo FC Horsens FC Horsens
Lundtoft IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundtoft IF Fodbold
Løjt IF A Logo Løjt IF Løjt IF
Sdbg. Fremad 1 A Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Sdbg. Fremad 2 B Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Sdbg. Fremad 3 C Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Søhus Stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14D  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Egen B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Felsted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted if
Felsted if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted If
Løjt if 1 B Logo Løjt if Løjt if
Løjt if 2 B Logo Løjt if Løjt if
Midtals IF B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
Pappas Pizza Tørring A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
stjernerne B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Svenstrup UF B Logo Svenstrup Ungdomsforening Svenstrup Ungdomsforening
Team 1864 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
tønder A Logo Tønder SF Tønder SF

U14P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Girlpower B Logo Broager UI Broager UI
Højer/Tønder I A Logo Tønder SF Tønder SF
Højer/Tønder II A Logo Tønder SF Tønder SF
Vojens B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U15D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Beliebers A Logo FC Sønderborg FC Sønderborg
BNS A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl drengene B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U15P  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
højer A Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Kolding Q U15 A Logo KoldingQ KoldingQ
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
SUB A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
tønder A Logo Tønder SF Tønder SF
Vita-pigerne A Logo Varde IF Varde IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U16D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BovIF/BK2012 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundtoft IF Fodbold
BovIF/BK2012 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundtoft IF Fodbold
De Ukendte B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Dybbøl u16d B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl u16d C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FC.GB B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
G.B.United B Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Serie 6 A Logo FC Sønderborg FC Sønderborg
Team Mørk B Logo Skibet IF Skibet IF

U17D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U19D  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barske bøller A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FC ren os A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fifidong Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Galácticos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hutlihut Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
KIE FC (U17) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Marri team Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Midtals IF. A Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
My little Poneys A Logo FC Sønderborg FC Sønderborg

U19P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 3X3 MIX  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EUI U6 Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
SUB 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U7 3X3 MIX  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Broager 1 Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl 1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 3 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI U7 Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Sdbg. Fremad A Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Små Fødder A Logo Lysabild SG Lysabild SG
SUB B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U8 3x3  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 3X3 D  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bns1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Bns2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
Dybbøl 1 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 3 Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Ensted if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
EUI 1 Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Felsted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
Gråsten 1 A Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Gråsten 2 A Logo Gråsten Boldklub Gråsten Boldklub
Lif B Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Lundtoft B Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Lynene B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
løjt if 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
løjt if 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
TSV Bordesholm 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm
TSV Bordesholm 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Bordesholm

U9D  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 A Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bov IF 1 A Logo BOV IF BOV IF
Bov IF 2 B Logo BOV IF BOV IF
Broager 1 A Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 A Logo Broager UI Broager UI
Dybbøl 1 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 C Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Ensted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
EUI 1 B Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
EUI 2 A Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
HFK Blå Løver B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HSUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
KFK Blå Tiger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
løjt if B Logo Løjt IF Løjt IF
Nordals B Logo Nord-als Boldklub Nord-als Boldklub
Sdbg. Fremad 1 A Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Sdbg. Fremad 2 A Logo Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad
Slagelse 1 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
VBIF I C Logo Varnæs-Bovrup Idrætsforening Varnæs-Bovrup Idrætsforening

U9P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI 2 Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Hørup 1 Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening
Hørup 2 Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

Veteran Herre  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Sted: Dybbøl-Hallerne
Adresse: Aabenraavej 25 A
Postnr: 6400
By: Sønderborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 28-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter