Deltagere til Stenlille cup/TK cup

Desværre ikke flere pladser tilbage....................................

U10C Drenge(årg06)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Søndag 17. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Fuglebjerg C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Holbæk B&I 2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jons tropper C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Slagelse IK C Logo Slagelse IK Slagelse IK
Stenlille IF 1 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille IF 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Svinninge IF U9 C Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening

U10D Drenge(årg06)  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Søndag 17. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF Logo Benløse IF Benløse IF
Holbæk B&I 4 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jyderup BK Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Messis Drenge Logo Dianalund IF Dianalund IF
Vemmelev Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U11C Drenge(årg05)  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Basserne Logo Stenlille IF Stenlille IF
Bisserne Logo Stenlille IF Stenlille IF
Dif C Logo Dianalund if Dianalund if
farum 1 C Logo farum boldklub farum boldklub
farum 2 C Logo farum boldklub farum boldklub
Jernløse boldklub C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Tfc C Logo Taastrup fc Taastrup fc
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U12C Drenge(årg04)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Lynge-Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Stenlille IF 1 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille IF 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stillinge IF C Logo Stillinge IF Stillinge IF
Suppes Drenge C Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Suså x C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså Y C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12C piger(årg2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Guld pigerne u11 C Logo dianalund if dianalund if
Raklev GI 1 C Logo Raklev GI Raklev GI
Raklev GI 2 C Logo Raklev GI Raklev GI
Stenlille IF 1 C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille IF 2 C Logo Stenlille IF Stenlille IF

U14/15 A Dr. (01/02)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Fredag 15. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Bois B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød boldklub
Hvem er München ?? B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Møns Entreprenørfirma. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stenlille IF 1 A Logo Stenlille IF Stenlille IF
Svinninge IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svinninge IF
Svinninge IF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svinninge IF
Team AS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team as
West ham A Logo Nykøbing Falster BK af 1901 Nykøbing Falster BK af 1901

U14/15 BC Dr(01/02)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
De Grønne Slagtere B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Franks drenge 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
Franks drenge 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
Hroars Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
karrebæk u14 C Logo karrebæk if karrebæk if
Roskilde DK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sandved/tornmark U14 B Logo Sandved Tornemark Idrætsforening Sandved Tornemark Idrætsforening
Stenlille IF 2 B Logo Stenlille IF Stenlille IF
Stenlille IF. 3 C Logo Stenlille IF Stenlille IF

U6A Dr/Piger(årg10)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Søndag 17. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U6B Dr/Piger(årg10)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Søndag 17. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kværkeby if B B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U6C Dr/Piger(årg10)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: spilledag Søndag 17. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kværkeby if C C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Lynge Broby IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet lynge Broby if
Rørby/værslev C Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF
Sørbymagle IF C Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Tuse IF C Logo Tuse IF Tuse IF
Vipperød BK C Logo Vipperød BK Vipperød BK

U7A Dr/Piger(årg09)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U7B Dr/Piger(årg09)  | B  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
DIF 1 B Logo Dianalund IF Dianalund IF
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Raklev 01 B Logo Raklev GI Raklev GI
Rørby/værslev B Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF
Svebølle U7 B Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Sørbymagle IF B Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Ugerløse B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF
Vemmelev SG&I B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev

U7C Dr/Piger(årg09)  | C  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spilledag Lørdag 16. Jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs 1 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Bramsnæs 2 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
DIF 2 C Logo Dianalund IF Dianalund IF
FC storebælt 1 C Logo FC Storebælt FC Storebælt
FC storebælt 2 C Logo FC Storebælt FC Storebælt
Lynge Broby IF C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Raklev 02 Logo Raklev GI Raklev GI
Rørby/værslev C Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vipperød BK C Logo Vipperød BK Vipperød BK

Arrangør: Stenlille IF
Sted: Stenlille Hallen
Adresse: Idrætsvej 4
Postnr: 4295
By: Stenlille
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 14-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter