Deltagere til 2016 Sparekassen Fyn Cup

LANGESKOV IF OG SPAREKASSEN FYN,KERTEMINDE INDBYDER TIL INDEFODBOLDSTÆVNE DEN 23. OG 24. JANUAR 2016. Lørdag 23/1 2016: Drenge U6-U11.Piger U10-U11. Søndag 24/1 2016: Drenge U12-U17. Piger U12-U15-U17.

P U-10 (2006)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Kirkeby IF U10 piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
LIF Logo Langeskov IF Langeskov IF
Middelfart B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

P U-11 (2005)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Kirkeby IF U11 piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kirkeby IF
LIF Logo Langeskov IF Langeskov IF
Munkebo B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

P U-12 (2004)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Svendborg 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Svendborg
Fortuna Svendborg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fortuna Svendborg
Faaborg pigerne 1 B Logo Faaborg BK & IF Faaborg BK & IF
Faaborg pigerne 2 B Logo Faaborg BK & IF Faaborg BK & IF
LIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langeskov
Marienlyst B Logo Marienlyst Marienlyst
Marienlyst 2 B Logo Marienlyst Marienlyst
Strib if B Logo Strib if Strib if

P U-15 (2001)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FGIF babies 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
FGIF tøserne 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
KR 70 1 Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
KR 70 2 Logo Boldklubben KR 70 Boldklubben KR 70
LIF Logo Langeskov IF Langeskov IF

P U-17 (1999-2000)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalums piger 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalums piger 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
Det lige meget Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LIF Logo Langeskov IF Langeskov IF
Nr.Lyndelse/søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
SUB Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev

U-10 (2006)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Dalum B Logo Dalum IF Dalum IF
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF
Nyborg B Logo Nyborg G&IF Nyborg G&IF
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF

U-11 (2005)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB1 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
LIF 1 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Otterup B&IK C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
SUBBERNE B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev

U-12 (2004)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF

U-13 (2003)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
LIF 1 A Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 B Logo Langeskov IF Langeskov IF

U-14 (2002)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Multiwood A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kerteminde BK årgang 2002 1 B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kerteminde BK årgang 2002 2 C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
SB 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U-15 (2001)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Kerteminde BK A Logo kerteminde boldklub kerteminde boldklub
RIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rif
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Team Iskold B Logo Engum UI Engum UI
Traepillerfyn.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tved

U-16 (2000)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Diablos A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Kebab-Dyret Niller C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nr.Lyndelse/søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Tommerup 1 Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
Tommerup 2 Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub

U-17 (1999)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 24. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Justins Torjägers B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Koerne FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF

U-6 (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Langeskov testhold Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF
Stjern U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Sternen

U-7 (2009)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF
RIF B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Stjernen U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Sternen

U-8 (2008)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Stjernen 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Stjernen
BK Stjernen 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Stjernen
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 3 Logo Langeskov IF Langeskov IF
Munkebo Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub

U-9 (2007)  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 23. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Aunslev IF B Logo Aunslev IF Aunslev IF
BK Stjernen 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Stjernen
BK Stjernen 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Stjernen
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
LIF 1 Logo Langeskov IF Langeskov IF
LIF 2 Logo Langeskov IF Langeskov IF
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Tårup IF B Logo Tårup IF Tårup IF

Arrangør: Langeskov IF
Sted: Langeskov Idrætscenter
Adresse: Børmosevej 5
Postnr: 5550
By: Langeskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 04-01-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter