Deltagere til TRESU CUP MINI stævne

Så er det tid til TRESU CUP MINI stævne 2016. Stævnet er for drenge og piger U8 (2008)- U9 (2007). Vi glæder os til at se jer spille i Bjert hallen d. 16. og 17. januar 2016.

U8 / 2008 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
bJERT if C Logo Bjert IF Bjert IF
De små gule C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HFK C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KB 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vamdrup IF II C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold

U8 / 2008 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Drenge A Logo Billund IF Billund IF
Harte A Logo Harte G&IF Harte G&IF
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rødekro IF A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
U8 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
U8 - hold2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vamdrup IF I A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold
Ødis if 1 B Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if
Ødis if 2 C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if

U8 / 2008 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF drenge B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Fredericia FFF B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lunderskov Boldklub B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rødekro IF B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U8 / 2008 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 / 2008 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
MG&BK 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK

U9 / 2007 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF C Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Kolding IF 07 C Logo Kolding IF Kolding IF

U9 / 2007 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum iF A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
HFK Blå A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK Rød A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Kolding IF A Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Spangsbjerg IF A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spjald drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Toftum FC A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF

U9 / 2007 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Christensfeld IF Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Christiansfeld IF B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CMA Byg B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS

U9 / 2007 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
Kolding Boldklub 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vamdrup IF B Logo vamdrup IF vamdrup IF

U9 / 2007 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. januar 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS United A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kolding Boldklub 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

Arrangør: Bjert IF
Sted: Bjert hallen
Adresse: Engløkke 7
Postnr: 6091
By: Bjert
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 13-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter