Deltagere til BSF PIGE CUP 2015

Stort pigeindestævne i Skovlundehallen den 19. - 20. december 2015. Flotte præmier til nr. 1, 2 og 3. I U7, U8 og U9 er der medaljer og diplomer til alle deltagerne.

U10-piger  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - U10 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndbyernes IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Diva'erne B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Dragør BK C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 X B Logo FA 2000 FA 2000
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Svogerslev Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Ølstykke FC 1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U11-piger  | Kvinder/Piger

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Taarnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Altan.dk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brøndbyernes IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndbyernes IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BSF HVID B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF RØD A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF SORT B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør BK C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 X B Logo FA 2000 FA 2000
Fremad valby U11 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad valby U11 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad valby U11 A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hornbæk Dreamgirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Lynge-Broby B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Tigerne B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Ubberud IF A Logo Ubberud IF Ubberud IF
VSB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSB
VSB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSB
Ølstykke FC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13-piger  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK U12 pigerne A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK1 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK2 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 4 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF youngs Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Damsø B Logo FC Damsø FC Damsø
FC Damsø 1 B Logo FC Damsø FC Damsø
Hornbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svogerslev BK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svogerslev
VG C Logo Viby Idrætsforening Viby Idrætsforening
VGF C Logo Viby If Viby If

U14-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Rød A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF Sort A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold

U7-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK chicks C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Sengeløse piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Super Seje Smørum Piger C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U8-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK U8-piger Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Tøserne fra Damsø Logo FC Damsø FC Damsø

U9-piger  | Kvinder/Piger

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK U9-piger Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B73 Herlev B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby U9-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Diva'erne B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 X B Logo FA 2000 FA 2000
FB 2007 Gul Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB 2007 Sort Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hornbæk Perlerne Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF - hold 2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
JIK B Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
LFS's seje piger C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Vanløsepigern 1 C Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløsepigerne 2 C Logo Vanløse IF Vanløse IF

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Skovlundehallen
Adresse: Lundebjerggårdsvej 7
Postnr: 2740
By: Skovlunde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 06-12-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter