Deltagere til Ulbjerg IF Cup 2016

Ulbjerg CUP 2016 fra 8. januar til 10. januar 2016

Dame senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HBI Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
HBI Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Intersport Viborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rita's morgan tøser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The fighters B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AarsIK
The fighters B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AarsIK
Wuup-ass Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub09
Økse kvinder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herre senior  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Herre senior  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag-Grand Prix stævne

Holdnavn Niv Logo Klub
Neoperl Nordic A/S A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Old Boys / Veteran  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
SIK C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Struer B1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer B2 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Viborg FF C Logo Viborg FF Viborg FF

U10 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SUB88 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
onsild B Logo Onsild IF Onsild IF

U11 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90

U12 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGIF1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
LGIF2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sdif 1 B Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
Sdif 2 C Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
SUB88 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
SUB88 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88

U12 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nugf B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Nugf 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Nugf 3 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Skovbakken B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken

U13 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup IF 1 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup IF 2 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U13 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
substitutterne C Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
substitutterne 1 C Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening

U14 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Roslev IK 1 B Logo Roslev IK Roslev IK
Roslev IK 2 B Logo Roslev IK Roslev IK

U15 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rebild syd C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild syd
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
SUB88 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
SUB88 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88
Søften`s tøser B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening

U17 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sub 88 årg. 0 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sub88

U17 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 A Logo Bmk 90 Bmk 90
Ravnsbjerg u6 Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Sub 88 Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
VFF B Logo Viborg FF Viborg FF

U7 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 90 Logo Bmk 90 Bmk 90
NUGF U7 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Skals/Borup 1 Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Skals/Borup 2 Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
TVS - Løvel B Logo Løvel Ungdoms og Idrætsforening Løvel Ungdoms og Idrætsforening

U8 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SUB 88 (1) Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 (2) Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB 88 (3) Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

U9 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1, Farsø 2, Farsø 3 og Farsø 4 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Viborg FF 1 B Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF
Vinderup IK B Logo Vinderup IK Vinderup IK

U9 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
SUB88 B Borup Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Borup Idrætsforening

Arrangør: Ulbjerg Idrætsforening
Sted: Skals Idrætscenter
Adresse: Kærvej 9
Postnr: 8832
By: Skals
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 27-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter