Deltagere til Vildmose CUP 2015

Velkommen til den 28. udgave af Vildmose CUP i Kongerslev. Vildmose CUP er et indendørs stævne for drenge og piger, U6 til og med U16

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark u10 piger C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LKB 1 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB 2 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
VFB/NFK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vaarst/Fjellerad Boldklub

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
støvring IF C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Tornado B Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mou If C Logo Mou Idrætsforening Mou Idrætsforening

U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
VFB pigerne B Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/HB B Logo ASV ASV

U15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 5/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nibe B 1 A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe B 2 C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub

U15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12/12 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted/Nørhalne C Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Skørping drengene C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 3mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De røde Lyn C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Farsø 1 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 3 B Logo Hobro IK Hobro IK

U7 3mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De 7 seje C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
De fantasttiske 7 C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Gudumholm B Logo Gudumholm IF Gudumholm IF
Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
SIF 1 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 3 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U8 3mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 6/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GUDUMHOLM Logo Gudumholm IF Gudumholm IF
SIF 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
The Dragons C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
The Fantastico C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/11 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronninglund A Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Farsø1, Farsø2 og Farsø3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fuik
Gandrup Sk C Logo Gandrup Sportsklub Gandrup Sportsklub
NFK/VFB 1 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Super Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Frem Skørping B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
IF Fremad Nørhalne C Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
MIK Super Tøzerne B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
MIK Tøzerne 2 B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
VH08 u9 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

Arrangør: Kongerslev IF
Sted: Kongerslev idrætscenter
Adresse: Idrætsvej 3
Postnr: 9293
By: Kongerslev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 12-11-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter