Deltagere til Brunmose Cup Ødsted

Brunmose Cup i Ødsted byder velkommen til stævne den 12.3.16 Stævnet er et stævne fra U6-12 drenge samt U10/11 piger. Der vil være medaljer/statuetter til alle deltagere. Derudover gode spurtpræmier undervejs.

U10  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF C 1 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
CMA Byg C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
De friske drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Hatting/Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
Messi og Neymar go home B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ricos Flødeboller B Logo Give Fremad Give Fremad
Starup Gutterne C Logo Starup UIF Starup UIF
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Goalshow B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
TIF / ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
Vejle kammeraterne B Logo Vejle Kammeraterne Vejle Kammeraterne
Winnies Salon A Logo Give Fremad Give Fremad

U10/11  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Tøzerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF U10 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet IF 1 A Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 3 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF2 C Logo Skibet IF Skibet IF
Team Girl Power B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
TIF / ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
Vamdrup pigerne B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vi gir aldrig op B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Vinding SF1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Egtved 1 B Logo Egtved IF Egtved IF
Egtved 2 C Logo Egtved IF Egtved IF
FC Horsens A A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens B1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens B2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Grejs-Dalen B Logo Grejs IF Grejs IF
Skibet IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
sportigan hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Byens Bedste 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Byens Bedste 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 3 Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 4 Logo Gauerslund IF Gauerslund IF

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande 1 B Logo Brande IF Brande IF
Brande 2 Logo Brande IF Brande IF
Brande 3 B Logo Brande IF Brande IF
Galácticos B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
KB 1 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
LokalBolig Vejle 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8-5 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Egtved IF A Logo Egtved IF Egtved IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Skibet If1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Vinding SF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Logo Give Fremad Give Fremad

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Ammitsbøl Fodbold
Sted: Brunmose Hallen i Ødsted
Adresse: Mølkærparken 5 Ødsted
Postnr: 7100
By: Vejle
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 20-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter