Deltagere til Gorms Cup

Jelling fS, fodbold afvikler Gorms Cup 2016 i Gormshallerne fra den 8/1 2016 til den 10/1 2016 (for drenge). I år vælger vi at afvikle rene A,B,C rækker fra U-8 til og med U-11. Øvrige rækker A/B turnering. Tilmeldingsfrist forlænget til 13/12 2015.

U-10  | Herrer/Drenge

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø A Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Billundrødderne 1 B Logo Billund IF Billund IF
Billundrødderne C C Logo Billund IF Billund IF
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF C 1 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF C 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF C 3 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
brædstrup 2 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
brædstrup 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
HEI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI
HEI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HEI
iTIDE A/S B Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening
Jelling 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
Jelling fs 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling fs 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling fs 4 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
LuksusPleje Aps A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bredballle IF
Ricos Flødeboller B Logo Give Fremad Give Fremad
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
SUB A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Goalshow B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
TEAM LMT/UG Metal A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Rescale B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle Kammeraterne B Logo Vejle Kammeraterne Vejle Kammeraterne
Vi spiller for sjovt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Winnies Salon A Logo Give Fremad Give Fremad

U-11  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egtved Boys B Logo Egtved if Egtved if
Egtved drengene C Logo Egtved if Egtved if
Hedensted drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Inventar butik Logo Skibet IF Skibet IF
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Skibet IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tørring-Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF
Vejle Boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF U12 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Stilling IF B Logo Stilling IF Stilling IF
Team SMH Rideudstyr Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vindmøllerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF U13 B B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF U13 C C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Danske Bank 1 A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Danske Bank 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Grumstrup Auto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
jelling 1 A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
jelling 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
jelling 3 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Solitwork A Logo Bredballe IF Bredballe IF

U-15 (+U-14)  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bedst med venstre B Logo Skibet IF Skibet IF
Claus´ Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De gode - og Bertel A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hair Style Horsens A Logo AC Horsens AC Horsens
Harresø Byg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hovedgård IF B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Jelling fs - E A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling fs 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling fs 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Kopogkande give A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Lindved/Uldum B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Midtjysktag A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pap, Emballage og Display A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
R2 Active Kids Foundation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rif's drenge A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Skibet IF 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Sport 24 Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sture Powls Army A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF

U-17 (+U16)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De dårlige tabere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Ukendte B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Flygers Prinsesser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Maybe B Logo FC Horsens FC Horsens
Sparekassen Kronjylland A Logo FC Horsens FC Horsens
Team Mørk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle B B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Østbasen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østbasen

U-8 (5-mands)  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bedste venner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Billund IF - 1 B Logo Billund IF Billund IF
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup 2 A Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Fc Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gauerslund 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund 3 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Midtjylland United Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Skibet If1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Vinding SF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Logo Give Fremad Give Fremad

U-9  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Firehøje B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Firehøje IF
Gauerslund B1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund B2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund C1 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund C2 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HSUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 3 C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
PTM-Farstrup B Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
PTM-Farstrup 2 C Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skibet IF 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 2 C Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 3 C Logo Skibet IF Skibet IF
Sole IF B Logo Sole IF Sole IF

Arrangør: Jelling Forenede Sportsklubber
Sted: Gormshallerne
Adresse: Kathrinelund 1
Postnr: 7300
By: Jelling
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 13-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter