Deltagere til Hvalsø Cup 2016

Hvalsø-Cup er et B/C-stævne, som afvikles 8. - 10. Januar 2016. POKALER til de tre bedste hold i rækkerne U10-U17! MEDALJER til alle i rækkerne U8 til U9. Der uddeles scoringspræmier for gode mål og redninger.

U10  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
faxe drengene C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hvalsø IF 1 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
JFC1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jyllinge FC
JFC2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jyllinge FC
JFC3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jyllinge FC
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev Rød B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Tårnby FF drengene B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U11  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Frem 1 C Logo boldklubben frem boldklubben frem
Bk Frem 2 Logo boldklubben frem boldklubben frem
faxe drengene C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RB 1906 hold 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 Hold 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev 1 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Altan.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Cocopigerne C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Hvalsø 1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 2 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 3 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Ringsted pigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold
Rishøj U11 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U12  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
faxe drengene Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Herfølge C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HFC blå Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hvalsø Delta C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø Ægir B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø Ødis B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø Aase C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Suså X B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså Y B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12-piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHI pugerne B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
G77 C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Hvalsø u12 1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø U12.2 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø U12.3 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Rishøj U12 B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj U13 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
TBK tøser 1 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TBK tøser 2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U13  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Jakob B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Mikkel C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
D&M Design B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fårevejle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårevejle
GVA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVA
Himmelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvalsø 1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 2 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
KFUM03 Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
moffe.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sundby 1 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby 2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Trekroner-Himmelev B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U14  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Blå B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Rød B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Alfahannerne B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Bamse FC B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dream Team
Fk sydsjælland C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Hroars Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hvalsø 1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 2 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 3 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 4 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 5 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Næver boyz B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
peugeot drengene næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde DK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum Boldklub C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Smeden VVs C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Team five B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tysons drenge B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Vallensbæk IF - 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U14-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø U14.1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø U14.2 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Kattinge Caravan B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svogerslev
Roskilde Pigefodbold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U15  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
3 Mål Og i Bad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Badboys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
blå B Logo hvalsø IF hvalsø IF
Brøndby3-hold 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby3-hold 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
De Grønne Slagtere B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Doktorens Zuwicos Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Virum
Hvid B Logo hvalsø IF hvalsø IF
JB-x C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB-y C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Nielsen/Munkholm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nielsen/Munkholm
Peters Drenge B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Superboys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sønderbois C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød boldklub
to sekunder jeg skal lige på tønden C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vipperød C Logo Vipperød BK Vipperød BK

U15-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø U15 piger Logo Hvalsø IF Hvalsø IF

U17  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Akinfenwas slaver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
blå B Logo hvalsø IF hvalsø IF
C.J. Ejendomme B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørslev Fodbold
HG REUNION B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hvalsø 1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 2 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvid B Logo hvalsø IF hvalsø IF
J & P B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
My little ponyz B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Teenage mutant ninja turtles C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vipbois B Logo Vipperød bk Vipperød bk

U17-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bella1973 B Logo FC Bella FC Bella
det røde pakhus Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Det røde parkhus Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hg Herlufsholm
HBK U17 Piger C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
HIF Reunion B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Holmegaard Pigerne C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
NFC1 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
NFC2 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne drenge B Logo Taastrup FC Taastrup FC
drengene fra TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Hvalsø IF C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Ninjagos C Logo Tuse IF Tuse IF
RB 1906 - 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
RB 1906 - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Smølferne C Logo Gevninge IF Gevninge IF

U9  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Casillas C Logo Tuse IF Tuse IF
GF C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsøs friske drenge C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsøs gæve gutter C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
køge fc B Logo Køge FC Køge FC
Neuer B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Næs Boldklub C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vor Frue u9 B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U9-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby U9-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Cocopigerne C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Hvalsø 1 C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø IF C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Rishøj Boldklub B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Hvalsø IF
Sted: Hvalsøhallerne
Adresse: Skolevej 5
Postnr: 4330
By: Hvalsø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 31-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter