Deltagere til Holmegaard Cup

Holmegaard Boldklub inviterer til medajle og pokal stævne (breddestævne) den 28. og 29. december 2015.

U-10  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag/tirsdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boyz FC A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
HG BLå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB 1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 2 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 3 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kildebrønde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kildebrønde
NIF 3 Logo Næstved IF Næstved IF
Nif Drengene Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved drengene Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Skælskør 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Suså IF Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså IF 2 Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
TFF drengene B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
VIF1 B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF2 B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK 05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
HGB U11 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Suså C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Toksværd olstrup fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HGB Piger - 1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB Piger - 2 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De hvide djævle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HGB1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB2 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Lynge-Broby IF B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Rodi`s Autocenter B Logo Næstved IF Næstved IF
Suså if. B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U-12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev FC B Logo haslev fodbold club haslev fodbold club
HGB Piger - 1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Køge Pige FC B Logo Køge Pige FC Køge Pige FC
Næstved 1 A Logo Næstved IF Næstved IF

U-13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev FC B Logo haslev fodbold club haslev fodbold club
Haslev FC 2 B Logo haslev fodbold club haslev fodbold club
HGB1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB2 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub

U-13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6/U-5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG-1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG-2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
NIF 1 Logo Næstved if Næstved if
NIF 2 Logo Næstved if Næstved if
NIF 3 Logo Næstved if Næstved if

U-7  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB 1 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 2 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 3 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Køge BK Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Suså IF 1 B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså IF 2 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk grøn C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk rød B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HFC's Smølfer 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG KONTRAST Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG NÆSTVED EL-SERVICE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Q AUTO Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HGB Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 2 Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub

U-9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 2 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Næver4ever B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Smash Juice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Holmegaard Glasværks Boldklub
Sted: Holmegaard Hallen
Adresse: Glasværksvej 1
Postnr: 4684
By: Holmegaard
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 30-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter