Deltagere til Guaraná Futsal Cup Denmark

Farum Boldklub indbyder U11, U12, U13 og U14 drenge til Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - 20. december 2015 i Farum Arena.

U11 - A række  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 CAS A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Birkerød drengen A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Brøndby If Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum BK - FCN 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK - FCN 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
KB Logo kjøbenhavns boldklub kjøbenhavns boldklub
Kristianstad BoIS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kristianstad BoIS
VIF Værebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f

U11 - B række  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
3'erne B Logo B1903 B1903
B.93 RAS B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSV Løverne B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 3 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HGI 1 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
HGI 2 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF

U12 - A række  | A  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AMG A Logo FC København FC København
Brøndby IF U12-1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF U12-1 A A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Espergærde IF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Farum BK / FCN A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK / FCN A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HFC Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HUI A A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kristianstad BoIS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kristianstad BoIS
Mustafa's drenge A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Skjold Birkerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skjold Birkerød
TIF U12 1 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF

U12 - B række  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bk. Skjold 2004 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Blovstrød IF B Logo Blovstrød Idrætsforening Blovstrød Idrætsforening
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Espergærde IF B Logo Espergærde IF Espergærde IF
HUI B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IS Skævinge B Logo IS Skævinge IS Skævinge
KB 3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Bobobbar Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TIF U12 2 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF
VIF Værebro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U13 - A række  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Lillerød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FFB 1 A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK A1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hillerød GI B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
The Riising Star A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Virum drengene A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ølstykke A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13 - Elite række  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum BK / FCN Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK / FCN A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Höllviken 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Höllviken
FC Höllviken 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Höllviken
FC MEDINA SILVA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Golasso boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HIK - A1 Elite A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hillerød GI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerød GI
Kristianstad BoIS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kristianstad BoIS
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Malmö FF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF
Malmö FF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF
Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
The Fighting Boys A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
VSTGN Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 - Elite række  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dark horses A Logo HB Køge HB Køge
Farum BK / FCN Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK / FCN Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK / FCN Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Grå Giganter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jægersborg Futsal B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kristianstad BoIS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kristianstad BoIS
Svanerne A Logo HB Køge HB Køge
Vallensbæk IF - 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Farum Boldklub
Sted: Farum Arena
Adresse: Stavnsholtvej 41
Postnr: 3520
By: Farum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 07-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter