Deltagere til MK Fodbold Cup 2016

MK FODBOLD Indbyder til stort Indendørsstævne for alle drenge og piger. i St. Merløse og Stestrup Hallerne Den 19. - 21. februar 2016 Vær med til at gøre det sjovt og spændende. DER KAN TILMELDES I ALLE ÅRGANGE FRA U5 til U15 I BÅDE PIGE- & DRENGERÆKKER

Drenge U 10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FKO 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
FKO 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Kr.Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Tårnby FF boyser B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF drengene B Logo Tårnby FF Tårnby FF

Drenge U 11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Merløse Fodbold
Oasen 2000 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
Raklev 2 B Logo Raklev GI Raklev GI
Svogerslev 1 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

Drenge U 13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B,73 Pigerne C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Green Team Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HG Drengene B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Team Næver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Undløse B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

Drenge U 5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kastrup U5 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup U5 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Merløse Fodbold
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

Drenge U 6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

Drenge U 7  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 B Logo Benløse IF Benløse IF
BIF 2 A Logo Benløse IF Benløse IF
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Merløse Fodbold
Rørvig If Logo Rørvig IF Rørvig IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Skælle Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Såby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Såby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Undløse U7 B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Vemmelev SG&I 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev
Vemmelev SG&I 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev

Drenge U 8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse IF Benløse IF
Herfølge 1 B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge 2 B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Smølferne C Logo Gevninge IF Gevninge IF
STIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet STIF
Såby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Team linderoth B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Drenge U 9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kr.Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Shell smedegade B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Store merløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Vor Frue B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

Drenge U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
C2 Reklame A Logo Benløse IF Benløse IF
Kr.Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub

Drenge U14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Boys In Black B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boys In Black
Boys in Purple B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jernløse Bk B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
NBU Jaguars C Logo Nørrebro United Nørrebro United
NBU Tigers B Logo Nørrebro United Nørrebro United
red office Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Roskilde Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Listorps IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Møns Entrprenørfirma. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Pige u 10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Stjernepigerne fra KIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kværkeby I.F.

Pige U 15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U -5  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U -6  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U -7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

pige U -8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U 9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF - hold 2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

Pige U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Jyderup BK B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Team Lewel B Logo Taastrup FC Taastrup FC

Pige U14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kirke Eskilstrup Boldklub
Sted: Stestrup Fritidsgård
Adresse: Stestrupvej 41
Postnr: 4360
By: Kirke Eskildstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 06-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter