Deltagere til Drachmann Cup

Drachmann Cup åbner for 3. år i træk, Hornbæk Hallens døre, for de sidste års populære C-D stævne. Stævnet er beregnet til nyere spillere, samt spillere der ikke spiller særlig mange stævner. Medaljer til alle.

Årgang 03/04 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Espergærde 1 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde 2 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde 3 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvidovre C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Snekkersten C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF

Årgang 05 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BB Dream Team C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BSV Trup 2 C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Hornbæk C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Høsterkøb C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høsterkøb
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Værløse Nord C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

Årgang 05/06 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Esrum C Logo Esrum IF Esrum IF
Hornbæk Hold 2 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HSV U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSV

Årgang 06 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Gørløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet gørløse
HIF 06 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Jægerspris C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JIK
Røde stjerne C Logo Røde Stjerne Boldklub Røde Stjerne Boldklub

Årgang 07 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Hornbæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07

Årgang 07/08 piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Årgang 08 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
EIF de sejeste drenge C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæverne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HornBøflerne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Jægerspris C Logo Jægerspris IK Jægerspris IK

Arrangør: Hornbæk IF
Sted: Hornbæk Hallen
Adresse: Carl Bødker Nielsensvej 3
Postnr: 3100
By: Hornbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 19-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter