Deltagere til Nordea Cup 2016, Give

Nordea og Give Fremad byder igen i år velkommen til vores indendørs fodboldstævne i Give den 3-4. Januar 2016 Har I spørgsmål til stævnet kan I kontakte Peter Eriksen på mobil 50 74 89 12. Vi glæder os til at se jer.

U-10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Danseal A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet jelling fs
Grindsted United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GGIF
Prima drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
vejle fc B Logo Vejle FC Vejle FC

U-11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FREM Thyregod B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Løjt piger A Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FREM Thyregod B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Hørning IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Viborg pigerne A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 A Logo Brande iF Brande iF
Brande IF 100 A Logo Brande iF Brande iF
dbo B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Gittes Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund I. F
Herning Fremad X A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad Z A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Ifs drengene B Logo Ikast FS Ikast FS
Lido Fitnees A Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Team SMH Rideudstyr Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
CIF fighters B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
FC Horsens Tøserne Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
FC Kolding Nord Q A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Kolding Nord
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Rødt Hold A Logo Jerne IF Jerne IF

U-13  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
bdo 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
bdo 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Brande if B Logo Brande IF Brande IF
damkjær sko A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
FC P.S.G A Logo AC Horsens AC Horsens
Grumstrup Auto B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Hældager A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Indersiden B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Rødderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KLG
Sanderum Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB
Saphira A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Spirit A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vest-Jyderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Avista Oil Horsens B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Balle A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 A Logo Brande IF Brande IF
Bubbibjørnene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Buchs herremagasin Vejle B Logo Skibet IF Skibet IF
Dj Papst A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Entreprenør Thorkild Jensen B Logo Hedensted IF Hedensted IF
FREM Thyregod 1 B Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
FREM Thyregod 2 C Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Harresø Byggeforretning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kibæk IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KIF1900
Kibæk IF B Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening
KIF'erne A Logo Kolding if Kolding if
Lindved / Uldum 1 Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lindved/Uldum 1 B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Pappas Pizza Tørring A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
PP Consult B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Speakloud A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Talenterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Egtved B Logo Egtved IF Egtved IF
To fame for a name A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb

U-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Hg elite B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U-15  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Purnarnii A Logo FC Fredericia FC Fredericia
FREM Thyregod A Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
Hair Style Horsens A Logo AC Horsens AC Horsens
Kig og lær' A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kig og lær'
Kopogkande give A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Privat
Nillers Drenge A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Pap, emballage & display A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Paulsen Regnskab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rindum B Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Senius A Logo Hedensted IF Hedensted IF
skjern bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spar Nord Vejle A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Spar' s drenge B Logo Borbjerg gu Borbjerg gu
Sport 24 Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan/Frem Thyregod B Logo Boldklubben FREM Egernsund Boldklubben FREM Egernsund
Søgaard's drenge B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Team Minimum A Logo Ikast FS Ikast FS
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF

U16  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 3/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Daugård IF Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
LokalBolig Vejle 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
LokalBolig Vejle 2 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vamdrup IF I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold
Vamdrup IF II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold

U-9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
Gedved IF B Logo Gedved IF Gedved IF

U-9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 2/1-2016

Holdnavn Niv Logo Klub
CMA Byg B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
FREM Thyregod C Logo FREM Thyregod FREM Thyregod
HB 2 B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 2 B Logo Skibet IF Skibet IF

Arrangør: Give Fremad
Sted: Ikærhallen, Sdr.markshallen og Givskudhallen
Adresse: Torvegade 75
Postnr: 7323
By: Give
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 26-12-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter