Deltagere til Bilka Cup

Syddanmarks største præmiestævne med over 1200 spurtpræmier på 2 dage!

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Marienlyst piger A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
prima A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
SSK U10 A A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Team Hübsch A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brørup GIF B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Grindsted United B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hjerting IF2 Logo Hjerting IF Hjerting IF
IF92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
If92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF 92
Jerne IF 2 B Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 2 B Logo Jerne IF Jerne IF
Kvaglund IF B Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Ribe BK B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Spangsbjerg if B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Tarp B C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AS Huse A Logo boldklubben vestkysten boldklubben vestkysten
Brørup GF_B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup GF
Brørup GF_C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup GF
Fanø B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø B
IF92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF92
Jernerne B Logo Jerne IF Jerne IF
Kvaglund IF C Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Oksbøl B Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
SIF U11 Piger / 1 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF U11 Piger / 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tarp C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Ubberud Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
SSK-EfB A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AS Huse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Oksbøl
EFB1 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB2 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Esbjerg IF 92 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Høje Kolstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup B81
Kvaglund 1 B Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Ribe BK B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
SGI 1 B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
SGI 2 B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Vamdrup if B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Varde IF B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF B Logo varde if varde if

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund 1 C Logo Billund IF Billund IF
EFB3 C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Esbjerg IF 92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Esbjerg IF 92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Harte C Logo Harte G&IF Harte G&IF
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Kvaglund 2 C Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
SGI C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Spangsbjerg 3 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Team Vest C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Vest 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg Fodbold 1 B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Blåbjerg Fodbold 2 B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Blåbjerg Fodbold 3 C Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
HTS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Hviding pigerne B Logo Hviding IF Hviding IF
Marienlyst B Logo Marienlyst Marienlyst
Oksbøl C Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Pankas Sporty Girls A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde 1 Logo Varde IF Varde IF
Varde 2 Logo Varde IF Varde IF

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EfB A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Esbjerg IF 92 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Hatting Torsted Fodbold Hold 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ribe Boldklub 1 A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Varde A Logo Varde if Varde if

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EfB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hatting Torsted Fodbold Hold 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted Fodbold Hold 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Sgi B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Skjern GF B Logo Skjern GF Skjern GF
Tarp 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp
Tarp 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EfB C Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Høje Kolstrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup B81
Nordenskov B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordenskov
Sgi C. C Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Skærbæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk
Spangsbjerg IF Team Niels C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF Team Tina C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U13 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brørup drengene 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup Gymnastik Forening
De blå mænd A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Team Vest A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ungdomsboldklub
To fame for a name A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BB B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
BB 2 B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
IF 92 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Jeg hedder Arne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ølgod
Kvaglund IF 1 B Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Kvaglund IF 2 C Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Sanderum Boldklub C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Team Vest C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk ungdomsboldklub

U6  | U6  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Avengers B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
EFB1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Fredericia KFUM 1 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Hårde drenge Logo Varde IF Varde IF
Krudtuglerne Logo Hjerting IF Hjerting IF
Ribe BK 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Seje drenge Logo Varde IF Varde IF
SIF U6 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF U6 - 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF U6 - 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U7  | U7  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
EfB 1 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 3 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Fraugde 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Fredericia KFUM 1 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 1 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM 2 B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Hjerting IF1 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF2 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF3 Logo Hjerting IF Hjerting IF
IF92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF92
IF92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF92
Jerne IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jerne IF 2 Logo Jerne IF Jerne IF
MOT B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MOT
Nr. Nebel IF B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tarp Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tjæreborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tif1
U/7 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet varde
U7u A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet varde

U8  | U8  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Amui 2 Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
De bedste venner A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
efb-gutterne B Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
IF92 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF92
JBS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
JBS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
SIF1 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SIF3 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Tarp Piger C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub

U9  | U9  | Mixede

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Acqua Blue B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Oksbøl
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
DANSTEN B Logo Aadum Idræts- og Ungdomsforening Aadum Idræts- og Ungdomsforening
EfB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Fanø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø Boldklub
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hjerting IF 1 A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
jerne 1 A Logo jerne if jerne if
jerne 2 B Logo jerne if jerne if
jerne 3 C Logo jerne if jerne if
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Nr. Nebel IF B Logo Nørre Nebel Idrætsforening Nørre Nebel Idrætsforening
Ribe Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
SGI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spjalds drenge A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Stribet A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
SUB Sønderborg 1 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg 2 Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TIF A Logo Tjæreborg if Tjæreborg if
Vamdrup IF U9 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

Arrangør: Spangsbjerg IF
Sted: EFI-hallerne
Adresse: Sportsvej 21
Postnr: 6705
By: Esbjerg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 01-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter