Deltagere til Holmris + Flexform Cup

Hedensted Idrætsforening inviterer til børnestævnet Holmris + Flexform Cup i indefodbold i Hedensted Centret, hvor der spilles om store pokaler.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø A Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
BT/SVIF A Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
De Brede Baller A Logo Bredballe IF Bredballe IF
De røde lyn A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
TEAM LMT UG Metal A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Winnies Salon A Logo Give Fremad Give Fremad

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF hold 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens Y Logo FC Horsens FC Horsens
FCS 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fighterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Ricos Flødeboller B Logo Give Fremad Give Fremad
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team Goalshow B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Team PA B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Rescale Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team SmukBold B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BMI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
brædstrup 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Hatting Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Jelling C Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Løsning Drengene C Logo Løsning IF Løsning IF
Sole IF U10 C Logo Sole IF Sole IF
Stensballe IK 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
sportigan hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 4 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Grejs-Dalen IK B Logo Grejs IF Grejs IF
Hedensted drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Høgsbergs Helte B Logo Brande IF Brande IF
Marienlyst piger B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Skibet IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 Piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De glade piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Peter Thomsen Transport B Logo Løsning IF Løsning IF
Seje driblinger og hårde spark B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Skødstrup 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vi gir den gas 1 B Logo Engum UI Engum UI
Vi gir den gas 2 B Logo Engum UI Engum UI
Vinding SF U10 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge B  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Automatic Syd El-tavler B Logo Hedensted if Hedensted if
Entreprenør Thorkild Jensen C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
TeamØ B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Vamdrup if B Logo vamdrup if vamdrup if
Østbirk IF 1 B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening
Østbirk IF 2 B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
EGB A Logo Ejby IK Ejby IK
Hansen Gardiner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hørning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Pankas Sporty Girls A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
strib if A Logo strib if strib if
Team Poulsen B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6mix  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
Hedensted IF 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens KFUM 1 A Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 3 C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Sport24 Vejle A Logo Bredballe IF Bredballe IF

U7mix  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø GIF 1 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hedensted IF 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Horsens KFUM A Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
VSF PIGER 1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF PIGER 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Drenge A Logo Billund IF Billund IF
Fc Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
HA85 - hold 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting - Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Lunderskov A Logo Lunderskov boldklub Lunderskov boldklub
Midtjylland United A Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
FC Grejsdalen B Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
Fc Horsens 3 B Logo FC Horsens FC Horsens
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HA85 - hold 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
SS Skjold B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc Horsens 4 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 5 C Logo FC Horsens FC Horsens

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
KHIF 1 A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
sdr-drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skibet IF 3 A Logo Skibet IF Skibet IF
Sole United A Logo Sole IF Sole IF
Vamdrup Skole A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup Skole

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
2B Kirkebakkenskolen B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Ammitsbøl B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Brædstrup IF 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens B B Logo FC Horsens FC Horsens
Hammerum IF 1 B Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
Hammerum IF 2 B Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
Hatting-Torsted 3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 4 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
KHIF 3 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Skibet IF 1 B Logo Skibet IF Skibet IF

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens C C Logo FC Horsens FC Horsens
Harte C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harte HGIF
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 4 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HIF Piger B Logo Hedensted IF Hedensted IF
KHIF 2 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Låsby Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Skibet IF 2 C Logo Skibet IF Skibet IF
Vognmand Bjarne Madsen, Give C Logo Give Fremad Give Fremad

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hedensted IF
Sted: Hedensted Centret
Adresse: Gesagervej 68
Postnr: 8722
By: Hedensted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 19-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter