Deltagere til Sportigan Pokalcup 2015

Søndermarken IK inviterer til Sportigan Pokalcup 2015 mellem jul og nytår. Der er en flot statuette til alle deltagere i rækkerne U-6 til og med U-9 mens der sluttes med finaler i U-10 og U-11. Vi glæder os til at se JER!

U-10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag 29/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær Antilopes A Logo Houlkær IF Houlkær IF
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIK1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Team Salskov A Logo Brande IF Brande IF

U-10 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag 29/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær Bears B Logo Houlkær IF Houlkær IF
SIK2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Ørnene B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF

U-10 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag 29/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 27/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
OGF B Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
Team Viborg C Logo Team Viborg Team Viborg
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U-6 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: mandag 28/12 fra morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U-7 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: mandag 28/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egeris nisserne Logo Skive ik Skive ik
HB B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Løgstrup G&IF U7 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
OGF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
OGF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 5 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U-7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 27/12 fra morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Viborg Logo Team Viborg Team Viborg

U-8 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag 28/12 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Viborg ff A Logo Viborg ff Viborg ff
Viborg Søndermarken 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U-8 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: mandag 28/12 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arsenal B Logo Skive IK Skive IK
Ronaldos drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Viborg Søndermarken 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
ØBG Buskelund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ØBG
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U-8 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: mandag 28/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg Løver C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Ravnsbjerg Pantere C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
VFF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF
Viborg Søndermarken 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U-8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 27/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag 29/12 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hammel GF 1 A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
SIK Viborg 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U-9 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag 29/12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hammel GF 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Overlund B Logo Overlund GF Overlund GF
SIK Viborg 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U-9 drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: tirsdag 29/12 fra morgene

Holdnavn Niv Logo Klub
SIK Viborg 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U-9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag 27/12 middag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Søndermarkens IK
Sted: Liseborghallen
Adresse: Liseborgvej 37
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2015>
mationtofr
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 07-12-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter