Deltagere til Brøndby Pige Cup 2016

Brøndbyernes IF pigestævne 2016 Brøndby Pige Cup indendørsstævne U17-U15-U13-U11. 30. - 31. januar 2016

U11 årgang 2005-06  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Fremad Valby U11 A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hillerødderne A Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Hvidovre I.F B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvidovre I.F
Lynge-Broby Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
mean girls A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Nykøbing FC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Ringsted pigerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold
Ølstykke FC Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13 årgang 2003-04  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 København A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 1/2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby if 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
EDC Erhverv Poul Erik Bech B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Horsns
FC Horsens X C Logo FC Horsens FC Horsens
Hillerød damefodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerød damefodbold 2010
Højby IF C Logo Højby IF Højby IF
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF
Svogerslev BK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svogerslev
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Taastrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U15 årgang 2001-02  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ballerup-Skovlunde Fodbold A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Brøndby IF - 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF - 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FK 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fløng Partytelt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
HG Piger 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Piger 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HTI C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Roskilde Pigefodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Vellinge IF F 01/02 lag 2 Logo Vellinge If Vellinge If
Vellinge IF F01 Logo Vellinge IF Vellinge IF

U17 årgang 1999-00  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF - X B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF - Y B Logo Brøndby IF Brøndby IF
det røde parkhus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hg herlufsholm
HBK U17 Piger C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Holmegaard Pigerne C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Kalundborg A Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

Arrangør: Brøndby IF
Sted: Brøndby Hallen
Adresse: Brøndby Stadion 10
Postnr: 2605
By: Brøndby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 10-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter