Deltagere til Greve Goal Show

Velkommen til Greve Goal Show 2016. Kom og deltag i et par fantastiske dage på Greve Idræts Center, hvor vi både spiller med de bedste samt bredden. Vel mødt til Greve Goal Show 2016

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
KB lions B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U6  | Mixede

29 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT Minions C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIF Condi 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF Condi 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
CIK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 Logo FA 2000 FA 2000
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Girafferne Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hold D1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hold D2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U6-B (hold 1) Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U6-B (Hold 2) Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U6-C1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U6-C2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Ishøj Bk 1 B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Ishøj Bk 2 B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
kastrup Boldklub 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kastrup Boldklub 3 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB6E Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Løverne C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Pio Ultras C Logo Boldklubben Pioneren Boldklubben Pioneren
Vindinge if C Logo Vindinge if Vindinge if
Aakanden GF Logo Aakanden GF Aakanden GF

U7 1/2 bane  | Herrer/Drenge

38 bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB United B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AFK1(09) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 10 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Fbi Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FC Vestamger 1 C Logo Amager Boldklub af 1970 Amager Boldklub af 1970
FC Vestamger 2 C Logo Amager Boldklub af 1970 Amager Boldklub af 1970
FC Vestamger 3 C Logo Amager Boldklub af 1970 Amager Boldklub af 1970
Fix 1 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve B1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve D1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
Greve D2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
GREVE HOLD A C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hold A - 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
KB blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KGB Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
LBK 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 3 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rishøj 1 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Ugerløse B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF
Vestia 1 Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 hel bane  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Sengeløse U7 piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse U8 piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U8  | BC  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BIF 1 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BIF 2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør BK 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
greve A 2 C Logo greve fodbold greve fodbold
Greve Fodbold B - Hold 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hold C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HFC B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC C B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC D C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslund IF 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslund IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Roskilde KFUM Hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev - rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør BK 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
greve A A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HFC A A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Roskilde KFUM Blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF U8-piger 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold U-8 piger 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold U-8 piger 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Sundby Supergirlz B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Supertøzer B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Espergærde IF B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Greve Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hornbæk Perlerne Logo Hornbæk if Hornbæk if
Tåstrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9  | BC  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B Logo B1903 B1903
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Bk Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Brøndby if B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gadstrup Glå B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Gadstrup Hvid B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
GF C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GF C1 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B3 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
greve u8 Logo greve fodbold greve fodbold
greve U8 2 C Logo greve fodbold greve fodbold
Haslev 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk B&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Husum Grøn B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB B1 Løverne C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Piraterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Roskilde KFUM 1 B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM 2 B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Skjold (Jan) B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Spinjitzu C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
vi 39 gul B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
ØFC - C C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U9  | A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 93 Blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B 93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Citykøreskolen Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
solrød fc A Logo solrød fc solrød fc
Taastrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC
vi 39 sort A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
ØFC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Østerbros Ørne 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 93

Arrangør: Greve Fodbold
Sted: Greve Idræts Center
Adresse: Lillevangsvej 88
Postnr: 2670
By: Greve
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 25-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter