Deltagere til Meny Futsal februar

Meny Futsal i Nordgårdshallerne i Nykøbing Sj. Afvikles d. 14.02.2016

U11 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby IF Logo Højby IF Højby IF

U11 piger 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby IF 1 Logo Højby IF Højby IF
Højby IF 2 Logo Højby IF Højby IF

U13 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF Logo Benløse IF Benløse IF
Benløse IF Rød Logo Benløse IF Benløse IF
FK Odsherred B Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
Havdrup03-1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup03-2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Højby IF Logo Højby IF Højby IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 3-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred Logo ukendt af Staevner.dk Fælles Klub Odsherred
hg Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Højby IF Logo Højby IF Højby IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Rørvig IF 2 Logo Rørvig IF Rørvig IF

U9 5-mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby IF Logo Højby IF Højby IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

Arrangør: Højby IF
Sted: Nordgårdshallerne
Adresse: A. Ladingsvej 1
Postnr: 4500
By: Nykøbing Sj.
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 31-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter