Deltagere til NBK Cup 2016 Indendørs

Velkommen til NBK Cup 2016 Indendørs - Et ungdomsstævne for drenge i alderen U6 til U13

Drenge U-10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Sønddag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HSF B B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
VIK/Skovbakken 1 A Logo Vejlby IK Vejlby IK

Drenge U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Sønddag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Auning if
VIK/Skovbakken 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøjdespringerne B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Drenge U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nørager B B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Nørager Boldklub B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub

Drenge U-11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U-12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF A Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng

Drenge U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Auning IF 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Mørke if C Logo Mørke if Mørke if

Drenge U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rougsø FF A Logo Rougsø FF Rougsø FF
Stouby GIF A Logo Stouby GIF Stouby GIF

Drenge U-13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Frem Skørping - 2 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
NBK/AIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
nice boys B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Rosendal All Stars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Rosendal
Rougsø FF 2 B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Rougsø FF 3 B Logo Rougsø FF Rougsø FF
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

Drenge U-6  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IFA - 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA - 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Sif Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Sif Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF 1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRif 2 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vivild IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vivild IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U-7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning IF 2 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
pfu B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårup
Sif Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
VIKingerne C Logo Vejlby IK Vejlby IK
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

Drenge U-8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF A B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Skødstrup IF_1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VIK B Logo Vejlby IK Vejlby IK

Drenge U-8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Hornslet IF B C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Skødstrup IF_2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
U8 1. Ruben. B Logo IF Alliancen IF Alliancen
U8 2. Ruben B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

Drenge U-9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa f 1 B Logo Grenaa if Grenaa if
Grenaa if B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
KPI C Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening Kolind Pederstrup Idrætsforening
NBK/AIF Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NBK/AIF Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rougsø ff B Logo Rougsø FF Rougsø FF
TRIF B B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vorup FB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

Drenge U-9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa if A Logo Grenaa IF Grenaa IF
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TRIF A A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vorup FB 1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

Arrangør: Nørager Boldklub
Sted: Nørager Hallen
Adresse: Rygårdevej 1A
Postnr: 8961
By: Allingåbro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 17-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter