Deltagere til Din Bilpartner Cup 2016 i Høng Hallen

Din Bilpartner CUP 2016 INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE FOR PIGE OG DRENGE HOLD I HØNG HALLEN. STÆVNET ER FOR B OG C HOLD. Afvikles den 29.1.2016, den 30.1.2016 og den 31.1.2016 . Der er flotte statuetter som præmier. Desuden præmie til rækkens bedste spiller.

U10 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 U9A B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
DIFs Titaner B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Holmegaard 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard 2 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Raklev 1 C Logo Raklev GI Raklev GI
Raklev 2 C Logo Raklev GI Raklev GI
Raklev 3 C Logo Raklev GI Raklev GI

U10 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Rørby Værslev C Logo Rørby/Værslev IF Rørby/Værslev IF

U11 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Altan.dk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Herfølge C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
Høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Jyderup C Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Svogerslev BK B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U12 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kr. helsinge Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening

U13 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Cooper-drengene B Gørlev Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Gørlev Idrætsforening
Dagli'Brugsen Stillinge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fuglebjerg B Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
Jyderup Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Team "træner i al slags vejr" B Gørlev Idrætsforening Logo ukendt af Staevner.dk Gørlev Idrætsforening

U13 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF Logo Dianalund IF Dianalund IF
HFC Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Jyderup BK B Logo Jyderup boldklub Jyderup boldklub
Kr. Helsinge Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening

U14 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Boys In Black B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BIB
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
Jyderup Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Roskilde DK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Roskilde Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U14 -Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Candyflush B Logo Tuse IF Tuse IF
Dianalund IF Logo Dianalund IF Dianalund IF
Grøn Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Gul Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
HG/LIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG/LIF

U15 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vipperød boldklub
De Grønne Slagtere B Logo Vipperød BK Vipperød BK
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF

U15 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tøserne B Logo Havdrup GI Havdrup GI
U-15 Pigerne B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

U16 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
høng 1 Logo Høng GF Høng GF
høng 2 Logo Høng GF Høng GF
J og P B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jans drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ølstykke Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U8 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Drengene fra Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Drengene fra TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Høng Logo Høng GF Høng GF
KGB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KGB
KGB 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KGB
Raklev GI B Logo Raklev GI Raklev GI
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Taastrup Logo Taastrup FC Taastrup FC

U8 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF

U9 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 U9B B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Casillas B Logo Tuse IF Tuse IF
De Blå Dæmoner B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Greve B1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Høng Logo Høng GF Høng GF
Kant By K B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mørkøv Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Neuer B Logo Tuse IF Tuse IF
Shell smedegade B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Store merløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Undløse Boldklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Undløse Boldklub

U9 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Høng GF
Sted: Høng Hallen
Adresse: Rosenvænget 23
Postnr: 4270
By: Høng
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 20-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter