Deltagere til Nybolig Palle Ørtoft / Nykredit Aalborg Forårscup

Aalborg KFUM Fodbold inviterer den 30. april og 1. maj 2016 til et af de største endagsstævne i Aalborg området med ca. 175 hold. Vi gør ekstra ud af præmieoverrækkelsen og har til finalekampene i U10-U13 fælles finale indløb og navneopråb af alle spiller

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HI 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjallerup 1 B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 2 B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
SGIF1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
Skalborg B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
SSB B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
Ulsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulsted Boldklub
Vejgaard 1 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
KFUM 4 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
SSB C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
Vejgaard 2 C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
chang u 10 piger A A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
VB tøserne A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
chang u10 piger C C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
FIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev IF
Freja tøserne B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Jetsmark U10 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Skalborg C Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
St. Restrup IF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Thisted FC C Logo Thisted FC Thisted FC
U10 Piger SSB verdens sejste piger C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM fodbold Aalborg KFUM fodbold

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
FC Horsens A A Logo FC Horsens FC Horsens
Randers Freja A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens B B Logo FC Horsens FC Horsens
Hjørring IF Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Søndermarkens IK B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
AaiF 1 B Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB81 Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
AaiF 2 C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Brønderslev B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
chang B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet EASTSIDE
Farsø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Freja2004 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Freja
Gug B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
KFUM U12 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Randers Freja blå B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja hvid B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Hals C Logo Hals Forenede Sportsklubber Hals Forenede Sportsklubber
Helsted Fremad IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
Holtet u12 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holtet IF
Nibe B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 A Piger 8 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B Piger 8 mands  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI-toppen C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Dronninglund IF B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Jerslev Tøserne C Logo Jerslev Sterup Idrætsforening Jerslev Sterup Idrætsforening
Klejtrup Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
U13 Piger B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
Aalborg KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 Drenge A 11 mand  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
Jetsmark IF A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Ringkøbing IF 1 A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 Drenge B 11 mand  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
Lyseng U12 A2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Svenstrup-Godthåb IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 Drenge C 11 mand  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hørning IF C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
U13 Støvring IF C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
vadum if C Logo vadum if vadum if
Aalborg KFUM C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U13 Piger 11 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger A 11 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja 1 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 2 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Freja 1 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 2 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 3 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
HI U6 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Løgstør Small Stars B Logo Løgstør IF Løgstør IF
Mini stars B Logo Løgstør IF Løgstør IF
SGIF 1 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 5 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

45 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 B Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Gug BK 1 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 2 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 3 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 4 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HI U7 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjallerup IF 1 Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup IF 2 Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup IF 3 Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 3 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jetsmark 1 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 2 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark 3 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
KB 81 Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
KfUM 1 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Kfum 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Kfum 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Kfum 4 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Kfum 5 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
LKB Gistrup 1 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Nørholm IF Bjørn Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørholm IF Bjørn
Overlund 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund 2 Logo Overlund GF Overlund GF
PVSport81 1 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
RIF 1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RIF 2 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG 1 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 2 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SGIF 1 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 3 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Skalborg 1 B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Skalborg 2 B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Ulsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulsted Boldklub
Vejgaard 1 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard 2 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Viborg Søndermarken 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Aalborg Freja 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jetsmark Piger C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
LKB Gistrup 1 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Støvring Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Støvring IF
Vodskov Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vodskov
Vodskov Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vodskov
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg KFUM

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Kfum 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Nibe 1 A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
RKG 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
VB A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 B Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Dall-Ferslev B Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 3 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Kfum 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Nibe 2 B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
RKG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
Skalborg U8 B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
St. Restrup 1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
St. Restrup 2 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Aalborg chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Aalborg chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK C Logo Brovst IF Brovst IF
FIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev IF
Kfum 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Nørholm IF Bjørn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørholm IF Bjørn
U 8 drenge C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brovst if / Øhik
VB C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U8 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev IF
Nibe B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nibe
SSB B Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Aalborg KFUM Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
SIK Viborg 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Skagen IK A Logo Skagen IK Skagen IK
Aalborg freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev IF
Gug 1 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hjallerup IF 1 B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Overlund Logo Overlund GF Overlund GF
SGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SIK Viborg 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Støvring 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
støvring 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Ulsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ulsted Boldklub
Vejgaard 1 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard 2 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 3 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup IF 2 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Aabybro 1 C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aabybro 2 Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aabybro 3 C Logo Aabybro IF Aabybro IF
Aalborg Freja 2 C Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 5 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
fortuna 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
IF Alliancen 1 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
LKB Gistrup A Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Skibsby Højene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skibsby Højene
St. Restrup IF A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev IF
FIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fjerritslev IF
Fortuna 2 B Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
IF Alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
LKB Gistrup B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
NFB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørresundby Forenede Boldklub
St. Restrup IF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Vodskov IF B Logo Vodskov If Vodskov If
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
Sted: Aalborg KFUM Fodbold
Adresse: Under Lien
Postnr: 9000
By: Aalborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 18-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter