Deltagere til HORSENS INDOOR 2016

HORSENS INDOOR 2016 for U6 - U12. Stævnet med de meget flotte pokaler/statuetter til alle spillere. Spilletid 7 min. alle er garanteret 4 kampe. VI MANGLER 1 U10A HOLD.

U10  | Herrer/Drenge

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Egebjerg/Gedved B Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Egebjerg/Gedved A Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
FCS 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hornsyld IF B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hovedgård IF 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård IF 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Håndværkerne B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LuksusPleje Aps A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 3 C Logo Lund IF Lund IF
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
Låsby u10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Låsby u10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Sole IF U10 B Logo Sole IF Sole IF
studstrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet studstrup
Team Bonde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Team Hübsch A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team PA B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team SmukBold B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
TST 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
TST 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST
Vinding Drengene B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De små blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Gårslev GF C Logo Gårslev GF Gårslev GF
Ikast KFUM C Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Inventar butik A Logo Skibet IF Skibet IF
Løgstrup B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Primadrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
Sills drenge B Logo Bording IF Bording IF
Skibet IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U12  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam GIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramdrupdam GIF
Hatting-Torsted 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hatting-Torsted
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
JTH Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Strib 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib1 B Logo Strib IF Strib IF
Vamdrup if B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vindmøllerne B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting/Torsted Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
SPORT 24 Vejle A Logo Bredballe IF Bredballe IF

U7  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys And Girl A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Brande Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF 2 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Engum UI C Logo Engum UI Engum UI
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 3 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
VSF 1 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredsten 1 C Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Bredsten 2 C Logo Bredsten SG&I Bredsten SG&I
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad - blå B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Vamdrup I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold
Vamdrup IF II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Spiller lørdag formiidag

Holdnavn Niv Logo Klub
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
FC Gjern IF B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
Lund IF U9 B Logo Lund IF Lund IF
Overlund A Logo Overlund GF Overlund GF
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF


Sted: Vesthallen
Adresse: Fussingsvej 61
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 18-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter