Deltagere til Bagelsringen Cup 2016

BSF inviterer til halvbanestævne søndag den 6. marts 2016. Stævnet er for U8 og ned til U6/5. Der er medaljer til alle spillere.

U6/5 dr.+pi. 6/3  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 6/3 (kl 9-12)

Holdnavn Niv Logo Klub
8´erne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
Allan Simonsen Logo Nørrebro United Nørrebro United
Allan Simonsen Logo Nørrebro United Nørrebro United
B1903 Løver B Logo B1903 B1903
B1903 Tigre B Logo B1903 B1903
B1973, Herlev B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973, Herlev hold 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby if 2 hold u6-5 Logo Brøndby if Brøndby if
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 3 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fremad Amager Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup U5 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup U5 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kvif 2 C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Nørrebro United Pigerne C Logo nørrebro United nørrebro United
U6 - Kr. Værløse C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Værløse BK, Grønne Hulk Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK, Røde Hulk Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U6/5 dr.+pi. 7/2  | Mixede

27 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 7/2 (kl 9-13.30)

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød 1 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 Løver B Logo B1903 B1903
B1903 Tigre B Logo B1903 B1903
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde IF 1 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 2 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 3 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Gadstrup IF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Kastrup Boldklub 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup boldklub 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup U5 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Røde Hulk Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
U6 - Kr. Værløse C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Vallensbæk 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 dr. 6/3, rk. 1/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 6/3 (kl 12-13.30)

Holdnavn Niv Logo Klub
BFCL Lundegården A Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
FA2000(1) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
FA2000(2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
Farum B Logo farum boldklub farum boldklub
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB-Messi Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
U7 drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient
Vestia U7 A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 dr. 6/3, rk. 3/4  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 6/3 (kl 12-13.30)

Holdnavn Niv Logo Klub
BFCL Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
De grønne C Logo Vanløse IF Vanløse IF
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA2000(3) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
FA2000(4) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
Farum blå A Logo farum boldklub farum boldklub
Hareskov2009-1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov2009-2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HGI Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Kastrup 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB-Ronaldo Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7 dr. 7/2, rk. 1/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 7/2 (kl 12-13.30)

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Ronaldo B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Farum rød A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Glostrup Logo Glostrup FK Glostrup FK
HIF Rød Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U7 dr. 7/2, rk. 3/4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 7/2 (kl 13.30-15)

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne C Logo Vanløse IF Vanløse IF
farum blå B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Glostrup FK Logo Glostrup FK Glostrup FK
HIF Blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Rishøj 1 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse SGIF
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8 dr. 6/3, rk. 1/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 6/3 (kl 13.30-15)

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse IF Benløse IF
e-takeaway.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U8 dr. 6/3, rk. 3/4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 6/3 (kl 13.30-15)

Holdnavn Niv Logo Klub
KBK Hillerød C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Lundegården C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundegården

U8 dr. 7/2, rk. 1/2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 7/2 (kl 13.30-15)

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 dr. 7/2, rk. 3/4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. d. 7/2 (kl 13.30-15)

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Måløvhallen
Adresse: Måløv Hovedgade 50
Postnr: 2760
By: Måløv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 30-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter