Deltagere til REMA 1000 SIF Cup

Traditionsrigt indestævne hos Strib IF. Hurtig afvikling i 2 haller med FBU dommere. Præmieoverrækkelse med fælles indløb, lysshow, røgmaskine, høj musik og liveopdatering på storskærm. Minimum 5 kampe

U-10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF

U-10 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Middelfart 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Strib IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Strib
Strib IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Strib

U-10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lund if B Logo Lund If Lund If
Marienlyst B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Strib if B Logo Strib IF Strib IF

U-11 drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Broby C Logo FC Broby FC Broby
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Gauer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet gauerslund
Kerteminde A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
OB 1 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 3 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 4 C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Strib IF 1 A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 B Logo Strib IF Strib IF

U-11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
MG&BK 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 2 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 3 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 4 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
Vinding SF1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
NÆsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Strib IF 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 C Logo Strib IF Strib IF
Tommerup BK A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub

U-12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Strib IF 1 A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 C Logo Strib IF Strib IF

U-13 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Budtzinator FC B Logo Strib IF Strib IF
Fjordager 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Hældager A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 2 A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfart 4 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Middelfartt 3 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
OKS 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Vest-Jyderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Ejby/Gelsted EGB A Logo Ejby IK Ejby IK
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF

U-14 drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boys In Black B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boys In Black
FC boldmongolerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KIF'erne A Logo Kolding if Kolding if
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Rigtige mænd A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SB 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Stjernerne B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Strib IF 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 C Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 C Logo Strib IF Strib IF
Team life A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tåsinge B Logo Tåsinge Forenede Boldklubber Tåsinge Forenede Boldklubber

U-14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 Logo Strib IF Strib IF
vamdrup 1 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
vamdrup2 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

Arrangør: Strib IF
Sted: Strib Fritidscenter
Adresse: Ny Billeshavevej
Postnr: 5500
By: Middelfart
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter