Deltagere til REMA 1000 Mini SIF Cup

Traditionsrigt indestævne hos Strib IF. Hurtig afvikling i 2 haller med FBU dommere i U8 og U9 drenge rækkerne. Præmieoverrækkelse med fælles indløb, lysshow, røgmaskine, høj musik og liveopdatering på storskærm. Minimum 5 kampe Pokaler til ALLE deltagere

U-6 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Strib IF Logo Strib IF Strib IF

U-7 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De små gule C Logo Glamsbjerg if Glamsbjerg if
Faaborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Faaborg
Middelfart 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 Logo Strib IF Strib IF

U-7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 drenge  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allested B Logo Allested U & I Allested U & I
Allested A Logo Allested U & I Allested U & I
Allesø1 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
Bredballe IF1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brylle BK C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
FC Grejsdalen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Grejsdalen
Gauerslund IF 1 A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 3 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gelsted G&IF C Logo Gelsted G&IF Gelsted G&IF
Gårslev if C Logo Gårslev GF Gårslev GF
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Middelfart 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart
Middelfart 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart
Næsby A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Seest U8 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest U8 -2 Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
solbjerg 2 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Strib IF 1 A Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 C Logo Strib IF Strib IF
Tommerup 1 A Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
Tommerup 2 C Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
TPI B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Vamdrup IF I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup IF fodbold
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Logo Give Fremad Give Fremad
Aarslev 1 B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub
Aarslev 2 C Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U-8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 drenge  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gelsted/Ejby C Logo Gelsted G&IF Gelsted G&IF
Gelsted/Ejby Rød B Logo Gelsted G&IF Gelsted G&IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 4 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens FS B Logo Horsens FS Horsens FS
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HSUF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Middelfart 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart
Middelfart 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart
Middelfart 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Middelfart
Næsby Boldklub A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 4 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum Bk C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Strib B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 B Logo Strib IF Strib IF
Søndersø BK C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Vamdrup IF U9 Drenge Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U-9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding Boldklub 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Korup IF B Logo Korup IF Korup IF
MG&BK - U8 Piger C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Strib IF Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 3 Logo Strib IF Strib IF
Ubberud If B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ubberud

Arrangør: Strib IF
Sted: Strib Fritidscenter
Adresse: Ny Billeshavevej
Postnr: 5500
By: Middelfart
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 24-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter