Deltagere til Flexa Cup 2016

Vi mangler lige de sidste hold og forlænger tilmeldings fristen til d. 05-02

Old-boys  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Kit Korsgaard A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MP Multimarkering C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF

Senior Damer  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF

U10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
As B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet As if
Bagges Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Gutterne C Logo Nørre Snede Gymnastikforening Nørre Snede Gymnastikforening
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
SS Skjold C Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
vejle fc C Logo Vejle FC Vejle FC

U11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
As B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet As if
Beaty Team Kolding C Logo Nim Idrætsforening Nim Idrætsforening
Bredballe IF C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Ikast KFUM C Logo Ikast KFUM fodbold Ikast KFUM fodbold
Juelsminde IF B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Middelfart G & BK 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
prima B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet prima
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Sills drenge B Logo Bording IF Bording IF
Solbjerg drengene C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
SS Skjold C Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
SS Skjold B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U15 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Højer/Tønder A Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Tønder/Højer A Logo Tønder SF Tønder SF

U17 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Hvor er du Brian ? C Logo FC Horsens FC Horsens
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Raarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
TEAM 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U19 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Raarup GIF A Logo Rårup GIF Rårup GIF

U6 Mix.  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornsyld if C Logo Hornsyld if Hornsyld if
Rarup GIF B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Vinding SF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U7 Mix.  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Raarup GIF 1 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Raarup GIF 2 B Logo Rårup GIF Rårup GIF

U8 Mix.  | BC  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Juelsminde Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Raarup GIF 1 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Raarup GIF 2 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Raarup GIF 3 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Stensballe 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 3 B Logo Stensballe IK Stensballe IK

Arrangør: Rårup GIF
Sted: Rårup Hallen
Adresse: Kirkedalsvej 53
Postnr: 7130
By: Juelsminde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 07-02-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter