Deltagere til Skrotspecialist Cup 2016

Karise Idrætsklub invitere for 17. år i træk til indendørs breddestævne i Karise hallen. Til Skrotspecialist Cup er der præmier til alle spillere!

fejl 2  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge B (2006)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 1908 Orange B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 Hvid B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FKS 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FKS 2 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Køge Boldklub B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Tårnbys Drenge B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U10 Drenge C (2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Faxe drengene C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
HG Blå C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard 1 C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Skælskør C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I

U11 Drenge (2005)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
elektriker.dk Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
faxe drengene C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
FK05 Bent B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
FK05 Åse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
Herfølge Boldklub B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Karise IK B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Nyråd Gul Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Sort Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Stribet Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
VibyIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viby IF (Sjælland)

U12 Drenge (2004)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
faxe drengene C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Herfølge BK C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Langebæk Alliancen Sort C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Rødvig G&I Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Sydsjællands Låseservice C Logo Næstved IF Næstved IF

U12 Drenge B (2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B. Frem B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
De hvide djævle B Logo Næstved IF Næstved IF
De sorte djævle B Logo Næstved IF Næstved IF
Faxe ladeplads B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Fli 2 B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Karise IK B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Langebæk Alliancen B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Pigernes venner B Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF

U13 Drenge (2003)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Endeslev C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
HG Drengene B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karise IK C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Søparken 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
vråby C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF

U14 Drenge (2002)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Franks drenge 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
Franks drenge 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Suså IF
HG's Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KAGEMANDENS DRENGE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Roskilde Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Drenge (2001)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
3 Mål Og i Bad B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dürum Banden C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Faxe BK1 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Faxe BK2 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Hastrup Young Stars 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Karlemoseparken B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NFC Young Stars Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Søparken 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U7 Drenge (½bane)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arsenaldrengene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Barcalonaboys Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karise IK Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Real Madrid rollingerne Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Såby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Såby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

U8 Drenge B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Fk grøn B B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HFC A B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC C B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC D B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Såby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
TFC grøn B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U8 Drenge C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Fk rød c C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FLI C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Karise IK C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Køge 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Rollingerne C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Rødvig C Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
TFC drengene C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 Drenge (2007)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge 2 B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karise IK B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Køge 1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næver4ever C Logo Næstved IF Næstved IF
Smash Juice B Logo Næstved IF Næstved IF

Arrangør: Karise Idræts Klub
Sted: Karise Hallen
Adresse: Møllevej 5
Postnr: 4653
By: Karise
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 17-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter