Deltagere til Møllehøj Indoor 2016

Fantastisk populært børne- og ungdomsstævne med anerkendelse og præmier til alle deltagere.Åben for tilmelding i U15D(2pl) + U16D(1pl) (BC). Resten af puljerne er Fyldt/lukket. Kontakt 20-628614. Programmet er lidt forsinket grundet opfyldning i puljerne.

U10 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bears B Logo Houlkær IF Houlkær IF
BT/SVIF C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Bulls B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Knejterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
OGF C Logo Overlund GF Overlund GF
Spjald Drengene C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U10 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
BT/SVIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Overlund GF1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF3 B Logo Overlund GF Overlund GF

U11 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF Viborg B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg IF C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Sønder Allè B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele vest sport

U13 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sen eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
BT/SVIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Humlebierne B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Nibedrengene C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
VFF 1 B Logo Viborg FF Viborg FF
VFF 2 B Logo Viborg FF Viborg FF

U13 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
bmk90 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet mbk90
BT/SVIF 1 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/SVIF 2 C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Eastside 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Mejrup U-12 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Spjald Pigerne 2 C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Team Viborg B Logo Team Viborg Team Viborg

U13 P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF A Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Buccma Energy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI
FC Horsens Tøserne Logo FC Horsens FC Horsens
Mejrup U-12 A Logo Mejrup gu Mejrup gu
Spjald Pigerne A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Team viborg A Logo Team viborg Team viborg

U15 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BangBro B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
BT/SVIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Eastside Viborg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside Viborg
Gl. Ullits FC C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Holdet C Logo Give Fremad Give Fremad
TEAM BANANA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TEAM BANANA

U16 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 C Logo BMK 90 BMK 90
BT/SVIF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
BT/SVIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Eastside U15 M1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Eastside U15 M2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Ommersyssel IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF

U7 Mix  | BC  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerringbro IF C Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BT/SVIF C Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Rigtige mænd 1 C Logo Vinderup IK Vinderup IK
Rigtige mænd 2 C Logo Vinderup IK Vinderup IK
SIK 1 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 3 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik 4 Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Struer 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer boldklub 1904
Struer 2 Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 3 Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U8 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BT/SVIF
Løgstrup 2 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup1 Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mønsted 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus if
SIK Lions Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK TIGERS Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U9 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
aif C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
BT/Svif 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT/svif2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
MGU 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
MGU2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Roslev B Logo Roslev IK Roslev IK
SIK Viborg C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TVS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
TVS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

Arrangør: Bruunshåb-Tapdrup Idrætsforening
Sted: Møllehøj Hallen Bruunshåb
Adresse: Bruunshåbvej 25 B
Postnr: 8800
By: Viborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter