Deltagere til Hjem-IS Cup 3-bold

Løjt IF afholder for 3. år deres store Hjem-IS Cup 3-bold stævne i Løjt ved Åbenrå. Sidste år deltog 70 hold i stævnet som var helt udsolgt. Gratis kaffe til forældre, frugt til børnene og statuetter til alle spillerne. Vi ses i det Sønderjyske!

U6-Mix  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28/2 kl.10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
De små poder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding if
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KB Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 1 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup Logo Starup UIF Starup UIF
Team Hellevad Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
TIF KIDS Logo Toftlund IF Toftlund IF

U7-Mix  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28/2 kl.10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro A Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Dybbøl 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
HFK1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 B Logo Løjt IF Løjt IF
Lømlerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding if
Rødekro 1 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 3 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 3 B Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Hellevad C Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Tønder SF 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
Tønder SF 2 C Logo Tønder SF Tønder SF
Aabk 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabk 2 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
Aabk 3 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8-Mix  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 28/2 kl.13-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Broager 1 A Logo Broager UI Broager UI
Broager 2 B Logo Broager UI Broager UI
Broager 3 C Logo Broager UI Broager UI
Ensted IF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Ensted IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ensted IF
Felsted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Felsted IF
Lundtoft if 1 A Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Lundtoft if 2 C Logo Lundtoft IF Lundtoft IF
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 3 C Logo Løjt IF Løjt IF
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rødekro IF 1 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 2 B Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF 3 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Stjernerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding if
SUB 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Team Hellevad C Logo Hellevad Idrætsforening Hellevad Idrætsforening
Vojens 1 A Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

Arrangør: Løjt IF
Sted: Løjt Hallerne
Adresse: Løjt skolegade 17
Postnr: 6200
By: Åbenrå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 14-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter