Deltagere til VÆRLØSE CUP 2016

Værløse Boldklub har i samarbejde med Sportigan i Værløse hermed fornøjelsen for 14. gang at invitere til VÆRLØSE CUP. VÆRLØSE CUP er et bredde-stævne som afvikles i Farum Arena.

2006 (U-10)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
Boyz FC A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Hjorts Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB lions B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
VB.1 A Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB.2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

2006 (U-10)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B B Logo B1903 B1903
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB UNO B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB 1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
VB.3 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB.4 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

2007 (U-09)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000(1) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
FA2000(2) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
Hornbæk 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Løverne FC kb b1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tigerne FC kb b1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Værløse X B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Z B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

2007 (U-09)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 Torpedo A Logo B1903 B1903
B93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FA2000(3) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub

2008 (U-08)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gørløse C Logo Gørløse SI Gørløse SI
KVIF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
VSB2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Værløse C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

2008 (U-08)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Logo Aakanden GF Aakanden GF
Farum 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB1 A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

2009 (U-07)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum rød A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Roma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

2009 (U-07)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK-Å09 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK-Å09(2) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
farum blå B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GVI C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HUI-Blå B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Værløse Baybladers A Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

2010/2011 (U-06)  | AB  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
8´erne Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Blå Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Grønne Hulk Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup boldklub 2 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 3 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Røde Hulk Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
U6 - Kr. Værløse C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF

Arrangør: Værløse Boldklub
Sted: Farum Arena
Adresse: Stavnsholtvej 41
Postnr: 3520
By: Farum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 12-01-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter