Deltagere til Hornbæk cup 2016

HORNBÆK CUP - igen i år fordelt over 2 weekender. Drible/jongleringskonkurrence - min 4 kampe - sorte dommere i ældste årgange - tombola - stævnets spiller - café med dejlig mad og en masse sjov fodbold. HURTIG TILMELDING TILRÅDES

01/02 piger (U14-15)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Beautiful women B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hornbæk 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Pretty Ladies B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
SIF1 B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
SIF2 B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

01/02drenge (U14-15)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22/1

Holdnavn Niv Logo Klub
AC-FALOGA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC-FALOGA HILLERØD
Herstedøster B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Herstedøster A Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Hornbæk U14 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Jersie Drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jersie Drengene

03 drenge (U13)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Green Team Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hornbæk City C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk FC B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk United B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hundested blå Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
Hundested hvid Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
Hundested Orange Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
Rosenhøj BK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj
Snekkersten Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
St. Lyngby 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet St. Lyngby
St. Lyngby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet St. Lyngby
Team Iskold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

03 piger (U13)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24/1

Holdnavn Niv Logo Klub
De unge Damer C Logo Brede IF Brede IF
Espergærde A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
KBK Hillerød B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Snekkersten IF 1 A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Snekkersten IF 2 A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

04 drenge (U12)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 31/1

Holdnavn Niv Logo Klub
FBI 1 B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FBI 2 C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FBI 3 C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hornbæk IF 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk IF 2 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hørsholm B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KBK B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
TIF U12 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF
White Ops A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

04 piger (U12)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23/1

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 3 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Espergærde A Logo Espergærde IF Espergærde IF
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Hornbæk B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Melby C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Snekkersten IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF
Snekkersten IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF

05 drenge (U11)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23/1

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 - Hæstens Logo B1903 B1903
FIF Hillerød C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
HIK B2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbarylerne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæsterne B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
IS Skævinge C Logo IS Skævinge IS Skævinge
LBK 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Vinter Holdet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Værløse Nord B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

05 piger (U11 piger)  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
"The players" C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Allerød fk A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bella B Logo FC Bella FC Bella
BK Fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Hareskov IF Logo Hareskov IF Hareskov IF
HGI B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Hornbæk Dreamgirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Jerntøzerne C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Ølstykke fc B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

06 drenge (U10)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Hellebæk 1 B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hornbæk 1 A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
TIF U10 Logo Taarbæk IF Taarbæk IF

06 piger (U10)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24/1

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 "The Creepers" B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Espergærde 1 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
FBI Tøserne A Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FFK C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Hornbæk U10 ALL STARS B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Melby C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Supertøzerne C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Svogerslev Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

07 drenge (U9)  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 31/1

Holdnavn Niv Logo Klub
ASGI U9 C Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
Frem Hellebæk 1 B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Frem Hellebæk 2 C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hornbæk 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Hornbæk 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Humlebæk Logo Humlebæk BK Humlebæk BK
KB Løverne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB piraterne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Melby-Liseleje Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Snekkersten IF B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

07/08 piger (U8-U9)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Diva'erne B Logo Farum boldklub Farum boldklub
Espergærde IF B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk Perlerne Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HUI piger C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

08 drenge (U8)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24/1

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Logo Aakanden GF Aakanden GF
Dragør BK 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
EIF sejeste drenge C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Melby 2 C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Nivå Kokkedal B Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Ålholm drengene 1 C Logo Ålholm If Ålholm If
Ålholm drengene 2 C Logo Ålholm If Ålholm If

99/00 piger (U16-17)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Espergærde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Espergærde 1 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk 1 A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Snekkersten IF A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

99/00drenge (U16-17)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 29/1

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hornbæk IF
Sted: Hornbæk Hallen
Adresse: Carl Bødker Nielsens Vej 3
Postnr: 3100
By: Hornbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 11-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter