Deltagere til Alhede/Min Købmand-Cup 2016

Alhede/Min Købmand-Cup 2016. Store mål: Herre-Senior. Håndboldmål: U9 - U19 og Dame-Senior. 3-bold-mål: U6 - U8. Medaljer til alle i U6 - U11. Gratis svømmehal kl. 11:00 - 17:00 både lørdag og søndag. Ingen mesterrækkespillere i U17 og yngre.

Dame-Senior  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Byens Guldsmed A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kragerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK 73
shop sport.dk A Logo Brande IF Brande IF

Herre-Senior  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag den 15. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
De 6 Nisser A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Røde Baroner Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Frederiks AIF 3 B Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
HK Allstars A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Philbert Entreprise APS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Struer B 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
MIF Silkeborg C Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Struer B 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
Team AIF/KKIK Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening

U11 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Viborg FF B Logo Viborg FF Viborg FF

U12 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Team AIF/KKIK Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening

U12 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
MIF 1 Logo mariehøj IF mariehøj IF

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
MIF 2 Logo mariehøj IF mariehøj IF

U13 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U19 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Målmagneterne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Sjørslev/Demstrup IF Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Sjørslev/Demstrup IF Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Sjørslev/Demstrup IF 1 Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
Sjørslev/Demstrup IF 2 Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 16. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF 2 Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening

U9 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 17. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF 1 Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF

Arrangør: Alhedens Idrætsforening
Sted: Alhede-Hallerne
Adresse: Trehusevej 7, Frederiks
Postnr: 7470
By: Karup J.
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 15-12-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter