Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne for U6, U7 og U8. Du vælger selv spilleperiode i U7 og U8 og du kan deltage med 2 hold i samme årgang til reduceret pris. OBS! Der er kun 2 pladser tilbage i U8, så SKYND dig !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

-  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 10:24-12:28Lukket  | BC  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/2-16 kl. 10:24-12:28

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Bryrup 2 C Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Bryrup 3 C Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 4 Logo FC Horsens FC Horsens
GIF 1 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Herning fremad B Logo Herning fremad Herning fremad
Lindved U6 C Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Løsning IF Logo Løsning IF Løsning IF
Rårup C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Vinding SF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vivild if C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 12:28-14:32Lukket  | BC  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/2-16 kl. 12:28-14:32

Holdnavn Niv Logo Klub
BUF1 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF2 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF3 B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Galten FS B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Hammerum 1 C Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
HIF1 Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
Hover 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Lund If Logo Lund IF Lund IF
Mif Løverne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet mif silkeborg
Mif Tigerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mif Silkeborg
SIK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 4 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SSIF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF 2 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF 3 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U7 14:32-16:36Lukket  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/2-16 kl. 14:32-16:36

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 8:20-10:24 Lukket  | BC  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27/2-16 kl. 8:20-10:24

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup1 C Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Brædstrup IF Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
EIF's seje drenge Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 3 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 4 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Harlev 1 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev 3 B Logo Harlev IK Harlev IK
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Løsning IF 1 C Logo Løsning IF Løsning IF
Løsning IF 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Solbjerg C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VB U7-1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB U7-2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U8 11:04-13:48  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28/2-16 11:04-13:48

Holdnavn Niv Logo Klub
BBK Uldum 1 B Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
BBK Uldum 2 C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
Brædstrup IF 3 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 4 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 5 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Harlev IK 1 Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 2 Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev IK 3 Logo Harlev IK Harlev IK
HIF1 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
HIF2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
HIF3 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hovedgård 1 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Team GIF B Logo Grenaa IF Grenaa IF

U8 13:48-16:32  | BC  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28/2-16 13:48-16:32

Holdnavn Niv Logo Klub
Andst U&IF C Logo Andst Ungdoms- og Idrætsforening Andst Ungdoms- og Idrætsforening
Brædstrup IF 6 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 3 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Låsby 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby B
Låsby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby B
Stjær 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjaer Boldklub
Stjær 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjaer Boldklub
Søften GF 1 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Søften GF 2 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
TMG 1 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 3 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U8 8:20-11:04 Lukket  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 28/2-16 kl. 8:20-11:04

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF 1 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Fc Horsens 1 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Fc Horsens 2 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Fc Horsens 3 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Fc Horsens 4 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Grauballe 1 Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
Grauballe 2 Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
Grauballe 3 Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
Juelsminde Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Løsning IF 1 C Logo Løsning IF Løsning IF
Løsning IF 2 Logo Løsning IF Løsning IF
Mariehøj IF 1 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 2 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Vejle B 1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejle B 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 17-02-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter