Deltagere til U9 Piger fastelavn fodbold

Fastelavn pige fodbold. Kom og vær med til et sjovt stævne, hvor vi slutter af med, at Sparke katten af tønden. (Udklæding er valgfrit)

U9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000

U9 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold 1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
JIK B Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Måløv Boldklub B B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Tåstrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 C Logo FA 2000 FA 2000
Hvalsøs seje piger C Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Måløv Boldklub C C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Roskilde Pigefodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Tåstrup FC 2 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk U9 Pigerne C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ølstykke FC Fodboldpigerne C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

Arrangør: Taastrup FC
Sted: Taastrup Idræts Center
Adresse: Parkvej 78
Postnr: 2630
By: Tåstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 01-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter