Deltagere til Futsal U8-U9-U10-U11-U12

DBU JYLLAND REGION 3 indbyder til FUTSAL stævner for U10-U11-U12 Drenge og Piger.

U10 Drenge A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
Skødstrup A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U11 Piger B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
De stikkende bier B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening

U12 Drenge A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U12 Drenge B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U12 Piger A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub
St. Restrup A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U12 Piger B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Piger A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Piger B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Piger A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Piger B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 30/1

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Dansk Boldspil-Union
Sted: DBU Jylland Region 3
Adresse: Kileparken 27
Postnr: 8381
By: Tilst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 17-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter