Deltagere til Næstved IF Store Bededags Cup 2016

Næstved IF Fodbold inviterer igen i år 2016 til den traditionsrige Store Bededags Cup, der spilles i dagene fredag d. 22. april til søndag d. 24. april. Der spilles i rækkerne U6 til U13 i drenge/mix rækker samt U12 i pigerække. U13 spiller 11-mands

U10 (06) A 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24. april

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B1903 A Logo B1903 B1903
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Brøndby IF A Logo Brøndby if Brøndby if
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør Boldklub A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FHF Stribet A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FIX A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Frederikssund FB 1 A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Gladsaxe-Hero 1 A Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Haslev A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG Herlufsholm A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Middelfart A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næstved A Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
S.F.B. A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

U10 (06) B 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908-Rune B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908-Sander B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
DIFs Titaner B Logo Dianalund IF Dianalund IF
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Frederikssund FB 2 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard 2 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Middelfart B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
NFC2 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved gutterne B Logo Næstved IF Næstved IF
Rødby B Logo Rødby Boldklub Rødby Boldklub
S.F.B. 1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B. 2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skensved IF B Logo Skensved IF Skensved IF

U10 (06) C 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24. april

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 3 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG Blå C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Næstved C Logo Næstved IF Næstved IF

U11 (05) A 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 A Logo B1903 B1903
Brøndby IF Logo Brøndby IF Brøndby IF
FHF 1 A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HG1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
NFC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NIF Logo Næstved IF Næstved IF
Nyråd IF Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
Roskilde KFUM stribede Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Skælskør B&I A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør BK & IF
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød A1 A Logo Solrød FC Solrød FC

U11 (05) B/C 8-mands  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22. april

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 05 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
FHF 2 C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FK 05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
Haslev fc 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC-1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
NFC-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NykøbingFC
NIF B Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde KFUM hvid Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød 2 B Logo Solrød FC Solrød FC

U12 (04) A 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Nykøbing FC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF Grøn A Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF

U12 (04) B 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse (B) B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BSV Bonushold B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U12 (04) C 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
Herfølge C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Nykøbing FC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
TBK 3 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12P (04) A 8-mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Greve Fodbold A A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
Sundby BK A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U12P (04) B 8-mands  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Fk 05 blå B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FK 05 Lyserød B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Greve Fodbold B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Ringsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold

U13 (03) A 11-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24. april

Holdnavn Niv Logo Klub
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KFUM03 Roskilde A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved A Logo Næstved IF Næstved IF
U13 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B.93

U13 (03) B/C 11-mand  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 24. april

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 03 1 B Logo FA 2000 FA 2000
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 Sort C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tingsted BK Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U6 (10) 3-mands  | -  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
fk sydsjælland C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk sydsjælland rød Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG-1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG-2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Kalundborg GB B Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
NiF 1 Logo Næstved if Næstved if
NiF 2 Logo Næstved if Næstved if
NiF 3 Logo Næstved if Næstved if
Slagelse B&I Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vemmelev A B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vemmelev B B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Vemmelev C B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U7 (09) 5-mands  | -  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 A Logo Benløse IF Benløse IF
fk sydsjælland C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
fk sydsjælland rød Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG5 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holmegaard Boldklub
Himmelev-Veddelev A A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved IF Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Team Navidoc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vemmelev SG&I C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev

U8 (08) A 5-mands  | A  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22. april

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
HFC A A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB U8A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
SBI 1 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 (08) B 5-mands  | B  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22. april

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Fk grøn B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FLI B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
HFC B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC C B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk B&I 2A B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
SBI 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 (08) C 5-mands  | C  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 22. april

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk rød C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HFC D C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk B&I 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Køge 1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 - 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
SBI 3 C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 (07) A 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
Fun4Kids I A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
KB blå A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NIF 1 A Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde RB 1906 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Slagelse 3 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U9 (07) B/C 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 23. april

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nakskov 1 B Logo FC Nakskov FC Nakskov
FC Nakskov 2 C Logo FC Nakskov FC Nakskov
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fun4Kids II C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Gundsølille Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Haslev B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev C1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holbæk B&I C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KIF 1 B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
NIF 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
NIF 3 C Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse 1 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

X  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

X  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

X  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Næstved IF
Sted: Næstved IF Fodbold
Adresse: Rolighedsvej 25
Postnr: 4700
By: Næstved
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 10-04-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter