Deltagere til 3-mands indestævne for U5-U9 - Bryrup IF

Sjovt børnestævne for de yngste piger og drenge, U5-U9 hos Bryrup IF. Medaljer til alle spillere og min. 4 kampe pr. hold.

U5-U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bryrup IF Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Ikast KFUM B Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Ikast KFUM 2 B Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Lemming GIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Sorring-Toustrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
the fighters C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Borbjerg Skave Fodbold
U6- team Kim Mogensen Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening

U7 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF 1 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Bryrup IF Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Horsens Freja U7 1 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Horsens Freja U7 2 C Logo Horsens Freja Horsens Freja
Ikast FS 1 Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 3 Logo Ikast FS Ikast FS
Rask Mølle 1 B Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Rask Mølle 2 B Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Virklund B 1 Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Virklund B 2 Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Them gf C Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U8 drenge uøvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Ejstrupholm IF C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
Rask Mølle 1 C Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF

U8 drenge øvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bryrup IF Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Sorring-Toustrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-toustrup IF
TIF / ØB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TIF / ØB

U8 piger uøvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 piger øvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF Logo Gødvad GIF Gødvad GIF

U9 drenge uøvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup IF 2 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Virklund B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U9 drenge øvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup IF 1 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Silkeborg If 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Virklund B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U9 piger uøvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 piger øvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

Arrangør: Bryrup Idrætsforening
Sted: Bryrup Hallen
Adresse: Østervang 6A
Postnr: 8654
By: Bryrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 28-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter