Deltagere til Gladsaxe / Din Tøjmand Cup

Indendørs fodboldturnering for U7/15 drenge i Gladsaxe Sportscenter sponseret af Din Tøjmand på Bagsværd Hovedgade (400,- pr. hold). BEMÆRK: Få ledige pladser.

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2009)  | AB  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BFCL Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Farum B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FBI B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
fremad amager vestas B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Hareskov2009 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov2009_2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
J&L BYG A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 8 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ledøje-Smørum Fodbold 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Mini Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Team Roma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U07 C (2009)  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK1(09) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
B. 93 (1) C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B. 93 (2) C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
De Små Lopper C Logo Gørløse SI Gørløse SI
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
FFB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Fix 1 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Husum C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
JB Hammers C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB-Neymar Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nivå-kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
West Ham C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U08 AB (2008)  | AB  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1903 Sort A Logo B1903 B1903
CIK3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Fremad A B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Holbæk Hvid B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hørsholm-Usserød IK A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm-Usserød IK B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Næstved IF Logo Næstved IF Næstved IF
Orient 2 Logo Orient GIF Orient GIF
RB 1906 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Svogerslev B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U08 C (2008)  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB - Real Madrid 1 C Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB - Real Madrid 2 C Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BIF 1 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BIF 2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
CIK1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
CIK2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
fremad amager vestas C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Holbæk CBlå C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hornbokserne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbøflerne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HUI-Barca C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
JB U8 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KBK Hillerød C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Lundegården C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundegården
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Orient 1 Logo Orient GIF Orient GIF

U09 A (2007)  | A  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FIX 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fix
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Roskilde KFUM 1 A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved 2 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Smølferne A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Vanløse IF A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U09 B (2007)  | B  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort B Logo B1903 B1903
Bk Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
FB 07 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FIX 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fix
HIK 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 3 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Husum Grøn B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB Piraterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løverne fc B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Roskilde KFUM 2 B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Shababsne C Logo Værebro Boldklub Værebro Boldklub

U09 C (2007)  | C  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
ASGI U9 C Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
B1903 Hvid C Logo B1903 B1903
B93TT C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93tt C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Friheden Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
FIX 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fix
Hekla Bryggen C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla City C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hornbæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Husum Orange C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Imran's drenge C Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
KB Spinjitzu C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Roskilde KFUM 3 C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Skjold (jan) C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
TIGERNE C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Tigerne fc C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
VB C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968

U10 AB (2006)  | AB  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
Bk. Hellas 1 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Bk. Hellas 2 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holmegaard B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Hornbæk 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Løverne A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Jægersborg Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB lions B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RIK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
RIK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
Slagslunde/ Ganløse B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 C (2006)  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Hold2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Favoritten C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
BK Frem C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Faxe Kondidrengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
FIX Kickers C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Gørløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet gørløse
HIK C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Melby-Liseleje IF (1) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torveparken Sportsklub
Valby Boldklub U10 Grøn C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U11 AB (2005)  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
farum 1 B Logo farum boldklub farum boldklub
Farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FBI Stars B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rønne ik
Shababsne C Logo Værebro Boldklub Værebro Boldklub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 C (2005)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
farum 1 C Logo farum boldklub farum boldklub
farum 2 C Logo farum boldklub farum boldklub
Hornbæsterne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Martins hold Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Solrød C Logo Solrød FC Solrød FC
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Værløse Nord C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U13 BC (2003)  | BC  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
DK PLEJE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FCK 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FCK 3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Gladsaxe Hero B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gladsaxe Hero 2 B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Grantoften If. 1 B Logo Grantoften IF Grantoften IF
Grantoften If. 2 C Logo Grantoften IF Grantoften IF
HTI 1 C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 2 C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Jægersborg Blå B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Jægersborg Lilla C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Nørrebro United B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
St. Lyngby IF 1 B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
St. Lyngby IF 2 B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Street Lions Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U15 (2001)  | AC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
1 2 Værebro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vb 1968
KVIF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Listorps IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF
Prespa C Logo Fodboldklubben Prespa Fodboldklubben Prespa

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 24-02-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter