Deltagere til AIK 65 Opstarts Cup 2016

AIK 65 Strøby afholder igen opstartsstævne udendørs i Strøby tæt på Køge. Her kan holdene finjustere deres spil inden sæsonen starter. Stævnet er for U8-U13 for piger og drenge i alle niveauer. Stævnet afholdes den 2-3 april 2016.

U10D  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B1908 U9A B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
HG Hvid A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Svogerslev BK B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U10D  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U10P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U11D  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 1 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11D  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U11P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12D  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 73 Slagelse (AB) B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Ejby IF B Logo Ejby IF Ejby IF
Gislinge BK Logo Gislinge Boldklub Gislinge Boldklub
Gislinge BL Logo Gislinge Boldklub Gislinge Boldklub
KB Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12D  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 73 C C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B 73 Slagelse (C) C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BFC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
HAVANA C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rønnede IF C Logo Rønnede IF Rønnede IF
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC

U12P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13D  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13D  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brøndbyernes IF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF

U8/9P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U8D  | AB  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik B B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Benløse B Logo Benløse IF Benløse IF
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
HFC A B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Solrød 3 C Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC

U8D  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik C C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
HFC C C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC D C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Køge 1 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

U9D  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF Ordrup
strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U9D  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF Ordrup
Rønnede IF C Logo Rønnede IF Rønnede IF
strøby 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

Arrangør: Strøby AIK 65
Sted: Strøby Idrætscenter
Adresse: lendrumvej 3
Postnr: 4671
By: Strøby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 16-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter