Deltagere til B.67 Cup 2016

B.67 inviterer hermed igen til vores traditionelle indendørsstævne medalje stævne for breddespillere i FKS Hallerne.

U10 (Lukket)  | BC  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 1 B Logo B.67 B.67
Dalum All Stars B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
MG&BK 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
SSV Højfyn C Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
Strib C Logo Strib IF Strib IF
Team PA B Logo Hedensted IF Hedensted IF
TPI 2 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI1 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Tårup IF C Logo Tårup IF Tårup IF
ØB C Logo Østre Boldklub Østre Boldklub

U11 (Lukket)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Otterup B&IK 1 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup B&IK 2 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Skeby GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VIF mix 1 C Logo Verninge IF Verninge IF
VIF mix 2 C Logo Verninge IF Verninge IF

U12  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 (Lukket)  | BC  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 (JS) C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 1 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Løjt IF Piger Logo Løjt IF Løjt IF
Næsby u13 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Nørrebro United B Logo Nørrebro United Nørrebro United
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 3 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum Boldklub C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Top Nielsen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 (Lukket)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum Boldklub C Logo sanderum boldklub sanderum boldklub

U15  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (Lukket)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 1 B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalby 2 C Logo Dalby IF Dalby IF
Dalum IF 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 Logo Dalum IF Dalum IF
FLEMLØSE HAARBY C Logo Haarby Boldklub Haarby Boldklub
Sanderum 1 Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U7 (Lukket)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 1 C Logo B.67 B.67
B.67 2 B Logo B.67 B.67
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Brylle BK C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
FLEMLØSE HAARBY C Logo Haarby Boldklub Haarby Boldklub
S.f.B C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.f.B

U8  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 (Lukket)  | BC  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B.67 B Logo B.67 B.67
Dalum B B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum C C Logo Dalum IF Dalum IF
højby 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
LIF U9 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Marienlyst 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Mg&BK 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Munkebo B Logo Munkebo Oldboys klub Munkebo Oldboys klub
Næsby Boldklub C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby Boldklub B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB Blå B Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB Stribet C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 9 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum Bk C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skeby GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF
SSV Højfyn C Logo SSV Højfyn SSV Højfyn
Store T's talenter C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Søndersø BK C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Tårup IF C Logo Tårup IF Tårup IF

Arrangør: B.67
Sted: FKS Hallerne
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 18-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter